Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok.2...

Beatrix25 kérdése:

25 hetes kismama vagyok.2 napja fájogat alul a hasam. DE nem vészes, csak érzem. Mit lehetne tenni, hogy ne legyen koraszülött a baba?

Figyelt kérdés
2*1 Magnerotot szedek,már a mai napon megpróbáltam pihenni,de nem könnyű a 2 éves fiamtól.Sajnos sokat idegeskedtem az utóbbi időben,lehet hogy azért van.De már nem számít semmi,csak hogy a baba jól legyen,nem foglalkozok semmilyen rosszakarómmal.Hogyan lehetne megelőzni,hogy túl korán szülessen a babó?A terhességem 6.hetében volt barnás folyásom,azon túl semmi.Az első terhesség is zökkenőmentes volt,39.hétre szültem.Nagyon nem akarok kórházba menni,itt van a kisfiam.
2012. júl. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
magnéziumon kívül talán növényi alapú enyhe nyugtatót szedhetsz még és agyilag kikapcsolni . a kisfiaddal játszatok fekve bújjatok össze reggel sokáig nézzetek mesét . pihenj Te is amikor Ő alszik délután ..
2012. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attol hogy fajogat a hasad nem biztos hogy gond van. nekem a 17 hettol fajogat , megvizsgaltak es minden rendben. menj el dokihoz es probalj meg tobbet pihenni.
2012. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell aggódnod, inkább csak azt érzed, hogy növekszik a méhed, húzódnak a szalagok. Persze azért jobb félni, mint megijedni! Pihenj amennyit bírsz, beszélgess a babáddal/hoz, ne emelgesd a kisfiadat, inkább ülj le, hogy úgy bújhasson az öledbe stb. Járj rendszeresen terhesgondozásra, tartsd be az orvosi utasításokat.
2012. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!