Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéthete abahagytuk a szopizást...

Kéthete abahagytuk a szopizást. A tej elapadt, most mégis van tejem.10 honapos a babám, még nem jött meg a szülés után. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szoptatás alatt teherbe lehet esni?
2009. júl. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehet,csak régen hitték azt,hogy nem.
2009. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bizony!

7 hónapos volt a lányom mikor terhes lettem ismét!

18 hetes vagyok

2009. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe lehet esni akkor is, ha még nem jött meg.
2009. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a civilizációban igen...a sok hormon meg minden nyavalya amit beviszünk a szervezetbe nem teszi lehetővé, hogy a szoptatás megvédjen minket az újabb babától...pedig a természeti népeknél megfigyelték hogy nagy többségben 2-4 év az utódok közti korkülönbség (amíg szoptatnak az anyukák...)
2009. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szülésem után nem betegedtem meg egyáltalán 1.5 évig szoptattam aztán furcsát éreztem a hasamba és akkor derült ki,hogy már 4 honapos terhes vagyok.Pedig én anno azt hallottam nem minden esetbe jön meg amig szoptatunk és,hogy abba az időbe nem leszünk terhesek.Itt alszik mellettem az élő példa,hogy ez azért nem minden esetbe történik ugy.
2009. júl. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!