Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremtáji fájdalom és...

Szeméremtáji fájdalom és szurkálás a pocakban normális 30 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem korai a szeméremdomb fájdalma? Azt tudom,hogy az elején rendben van a hasszurka,de ilyenkor is?
2012. júl. 14. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindkettő. Semmi baj nem volt, de kérdezd meg a dokit, az a legbiztosabb. Itt csak tippeket adhatunk. Nyom szét a baba mindenhol, tágul a méh. Volt, hogy annyira fájt, hogy menni nem tudtam. Nekem a 28. héten kezdődött.
2012. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint az első válaszolónak. Nekem is voltak ilyen tüneteim, de nem jelentett bajt.

Végighordtam a babát, és egészségesen született.


Alapvetően normálisak lehetnek ezek a tünetek, de bármi eltérést észlelsz, rossz valami, akkor szólj a dokinak, az a tuti.


Amúgy lehet épp befordul a babád, az is okozhat ilyen tüneteket. De persze simán a növekedéstől is lehet.

2012. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak 2 hét múlva megyek hozzá,a számát nem tudom,a kórházat meg nem hívom fel ezért,mert elviselhető,csak hát nekem elég magas a fájdalomküszöböm,így nem tudom mi számít még normálisnak. Csak úgy 30 másodpercig szurkál olykor-olykor,és a szeméremtáji fájdalom is időszakos,nem is mindennapos. De köszi a válaszod,legközelebb megemlítem,de addig meg annyira nem parázok,ha ez Veled is előfordult és nem volt gáz.
2012. júl. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!