Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvásprobléma! Most akkor...

Alvásprobléma! Most akkor hogy helyes?

Figyelt kérdés
Alapból egy rossz alvó vok sajna:( de mióta megint terhes borzalom..alig alszom 3-5 órát azt is több szakaszban..pedig még csak 16+2 vok. De a főbb gondom h a póz milyen legyen.Első szülésem óta szinte mindig 90%-ban oldalt alszok ált.jobb.Most legjobb lenne háton de olvasom több helyen h nem tanácsos:(.De egyszerűen ahogy oldalra fekszem azonnal fáj a hasam főként ha bal oldalra.A bnőm mondta h ő végig háton aludt még utsó napokban is.Lehet vagy nem??
2012. júl. 15. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉN 80%-BAN HÁTON ALUDTAM AZ ELSŐ TERHESSÉGEM ALATT IS, ÉS MOST IS. HA NEM KÉNYELMES A BABÁNAK, ÚGYIS JELEZNI FOG. :) ÚGY ALUDJ, AHOGYAN KÉNYELMES.
2012. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es miért kiabálsz? :D

Lehet aludni háton. Szédülni fogsz, rossz lesz a vérkeringésed, nehezen veszel levegőt, hogyha nem jó az a póz, amiben alszol, plusz a baba "szól", hogy "menj má arrébb". Ki van ez találva! Ne aggódj! Úgy aludj, ahogy jól esik!


21 h km

2012. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)! Kénytelen leszek háton mert másképp nem igazán megy :)! Du is aludtam picit de másképp nem kényelmes és ugye rögtön fáj a hasam ha másképp alszok!!
2012. júl. 15. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is háton alszom, mert csak úgy kényelmes. Néha-néha átfordulok az oldalamra, mert elzsibbadok, de utána vissza a hátamra. Nem érzek sem fulladást, sem ájulást, remélem kibírom a végéig, úgy hogy háton fekve alszom.

Amúgy nekem is gondom volt az elalvással. Több helyen olvastam, hogy langyos tejet kell inni elalvás előtt. Kipróbáltam, nálam működik, olyan jókat alszok azóta. :) Próbáld ki, hátha segít neked is, a pózról pedig annyit, ahogy neked és a babádnak is kényelmes, úgy aludj. Úgyis jelzi a szervezeted és a babád is ha nem jó az a póz amiben vagy.

33 hkm

2012. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia! Éjjel jól aludtam végre :). Háton aludtam ált néha oldalt! Sajnos a tejet nem szeretem :) pedig bizti jó lehet!!
2012. júl. 16. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
tej helyett citromfű tea is jó. Lefekvés előtt egy bögrével és alszol, mint a bunda. Én sedatif PC-t szedek (homeobogyó), ha már végképp nem tudok elaludni. Nálammost is hajnali fél kettő lesz (külföldön élek), párom itt hortyog mellettem, én meg várom, hogy elálmosodjak, hogy ne kelljen bogyóznom. Háton, oldalt, teljesen mindegy, csak aludhassak már! :D
2012. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Médea..citromfű teát lehet terhesen?Mert az van itthon :)! ismét nagyon rosszul aludtam :(! Sedatif pc is van e megkérdeztem a dokimat azt mondta azt inkább ne hanem a Hova tabit szedjem azt is csak néha ha már nagyon nem tok aludni.
2012. júl. 17. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet, teljesen természetes anyag (patikait vegyél ilyen barna zacsiban van), és nyugodtan fogyaszthatod. De pl ha veszel levendulapárnát az is jó (ilyen kis tenyérnyi párnácska, teheted a szemedre, vagy foghatod a kezedben), annak is nyugtató hatása van. Az én dokim mondta, hogy szedhetem a sedatif-ot, de te hallgass csak a saját dokidra. Én évek óta szedem ezt, lehet ezért bólintott rá az én dokim.

Tegnap kipróbáltam a langyos tejet, hát így is hajnali négyig forgolódtam. :( Szóval nekem ez nem jött be. De lehet, hogy másnak bejön! :)

2012. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Levendula párna :) ez jó..épp a bnőm mondta tegnap h készített otthon és akar adni nekem is ;)!
2012. júl. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!