Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? 28. hétben...

Mi lehetett ez? 28. hétben vagyunk. hajnalban nagyon elémében volt a babám. olyan érzésem volt, mintha egy hatalmas súly nyomna, egészen éreztem ahogy tágúl a hüvelyem. /nem tudom máshogy megfogalmazni/

Figyelt kérdés
nagyon rugdosott. és közben pedig olyan érzésem volt, mintha egy hatalmas súly nyomna, egészen éreztem ahogy tágúl a hüvelyem. /nem tudom máshogy megfogalmazni/éreztetek ti is ilyet?
2008. máj. 5. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ráfeküdt a szeméremcsontodra és attól volt ilyen érzésed.

Én ilyenkor fordulok egyte valamerre és akkor álatlában odébb meg.

A kis bucija nyomhatja már,ne aggódj.

32 hetes kismami

2008. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem akkor volt ilyen érzésem mikkor a babucim megfordult fejjel lefelé.Ilyen nyomást érzek már 5 hete.Elejénte nagyon rossz volt,de már hozzászokom lassan.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a 2.válaszolótól kérdezném, hogy talán akkor most megfordúlt a picim?

2008. máj. 5. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
most napközben nem érzem.sőt én azt gondoltam keresztben fekszik, hiszen egy időben tudja nyomkodni magát mindkét oldalamon.de egészen szélül:S
2008. máj. 5. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor még, ha fejjel lefelé fordult, akkor is visszafordulhat. Az meg hogy hevesen mozgott, lehet attól, hogy vmi izgit álmodott (bár nem tudom milyen izgalmas emlékképekből építkezhet egy baba). Ilyenkor már nagyrészt ő is alszik, ha Te alszol, úgyhogy nem valószínű, hogy ébren volt.

2008. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia az a válaszoló vagyok akitől kérdezted akkor megfordult a babám?Igen szerintem megfordult és a kis fejecskéje nyom alul téged.Én 29 hetes voltam mikkor ezt éreztem,és tényleg a baba fordult meg,mert 3 napjára mentem UH-ra.Remélem azóta nem fordult vissza.Boldog babavárást!!!!
2008. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, és neked is boldog babavárást és majd könnyű szülést!
2008. máj. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!