Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig csak hébe-hóba fájt, ma...

Eddig csak hébe-hóba fájt, ma viszont egész nap majd leszakad a derekam. Már beleőrülök, annyira kellemetlen. A baba nyom valami ideget, vagy ez mostantól már így lesz a végéig? 31 hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínű csak rosszul fekszik. Nem lesz ez így végig. De azért ha szabályos időközönként jön, azért arra figyelj oda, mert szülés!
2012. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy így lesz végig. nekem az elsővel az utolsó hetekben annyira fájt, hogy mozogni alig tudtam
2012. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fú,hát remélem múlandó a dolog,mert nem valami jó így végezni a napi teendőket :( nem szabályos időközönként jön,hanem egyfolytában fáj. a szülés még nagyon korai lenne,ebbe bele sem akarok gondolni :( csak azért megijedtem,hogy baj lehet,mert ilyet még nem tapasztaltam.
2012. júl. 18. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy nagyon vékony? én az voltam és szétrepedt a csont a derekamnál, azért fájt ennyire. (második voltam)
2012. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!