Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr Kovács...

Mi a véleményetek Dr Kovács Antal Celldömölki nőgyógyászról és a celli kórházról?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm is Cellben szült Szombathely helyett, lehet, hogy pont az általad említett orvosnál (sajnos már nem emlékszem pontosan, de ismerős a neve).

Ő direkt ment oda, azt mondta, hogy nagyon jó és színvonalas a kórház (és tényleg hallottam én is, hogy a környék egyik legjobb szülészetének választották), eddig csak jókat hallottam róla. :)

2012. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én Celldömölki vagyok, de hallok ezt is, azt is. Az én dokim Dr. Szabó Csaba, vele nagyon meg vagyok elégedve. Kovács főorvos úrról azt hallottam, hogy a betegeivel nagyon kedves, ha csusszan a boríték. Vele nem ilyen szempontból van a baj, csak kitújra maga mellől a többi dokit. Egyébként tapasztalt, jó orvos, csak pénzéhes. Bár az utóbbi 2-3évben egyre többet hallani nála eltusolt balul sikerült szülésekről. Ha hozzá mész, ennek alaposan érdeklődj utána. Őszintén szólva nekem nincs jó véleményem róla, az anyósomnak ő volt a dokija, de ő is átment máshoz. :(

Viszont a szülészet tényleg jó színvonalú! Ugyan a baba csak etetésekkor van veled, ha jól tudom, de ez nem feltétlenül hátrány. A szülésznők nagyon kedvesek, ha szerencséd van egy idősebb, rövid hajú, szülésznőhöz, Katihoz kerülsz, ő nagyon érti a dolgát! Most lett az osztály nem rég felújítva, szóval csillivilli minden.

Nagyon szép szülést kívánok! :)

2012. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Barany Dora válasza:

Olvastam pàr negatív véleményt,ami felettébb meglepett,mert nem sajàt kútföböl,hanem hallomàsból vett informàciókat közöl!

Szeretném megosztani amit én éltem meg!

Celldömölkön születtem és laktam 15 évvel ezelöttig.A Kovàcs föorvoshoz jàrtam ellenörzésekre vagy kezelésekre...mindíg kedves ,segítökész és professzionàlis volt velem épp úgy mint màsokkal!Volt alkalmam összehasonlítani ez alatt a 15 év alatt màs orvosokkal.A különbség hatalmas!Így,most 15 év utàn nem is volt kérdés,hogy Olaszorszàgból hazautazzam,hogy nàla szülhessek.A pénzröl csak annyit,hogy a föorvos úr mindíg egyformàn viselkedett ,viselkedik minden egyes betegével.......az,hogy Te akarsz adni pénzt,vagy nem,ez nem vàltoztat semmin!A kórhàzi dolgozók kedvesek és segítökészek,a kórhàz nagyon jól felszerelt !Talàn nem véletlen,hogy az orszàg egyik legjobb szülészetének vàlasztottàk!

2012. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én mindkét gyermekem nála szültem,anyósommal.Nagyon nagy élmény volt!!!Az első után amikor a férjemmel szerettük volna átadni a pénzt,nem akarta elfogadni és annyit mondott remélem a másodiknál találkozunk.Rosszat mindenkiről hallani.Névről ismer mindenkit.Remélem még nagyon sokáig tudja vezetni a szülészetet!!!!!!!!A szülésznők is nagyon nagyon rendesek és a csecsemősök is!!!
2013. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sajnos a tisztelt doktor úr tényleg egy pénzhajhász!Ha nem csúsztatod a borítékot v nem egy bizonyos társadalmi rétegből származol lekezelően bánik veled.Sajnos első lányomat nála szültem és nagyon megbántam!Durva,arrogáns,lekezelő volt.Kivívta magának h Celldömölk és környékén 10ből 8nő ezt állítsa.
2013. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Leírom az elmúlt időszakomat,és azt gondolom abból egyértelmű lesz az, hogy milyen nagyszerű ember Kovács Dr.! 12 hetes terhes elmúltam a héten, és ma engedtek ki Szombathelyről a kórházból! Pünkösd hétfőn arra ébredtem hogy görcsölök,felhívtam a doktor urat, azt a választ kaptam hogy menjünk be ahogy tudunk. Siettünk ahogy tudtunk, azonnal behívott ahogy odaértünk, alaposan megvizsgált, és azt látta jónak, ha pár napig megfigyelésen leszek, bár a babával minden rendben volt, de az ő szavaival élve jobb az óvatosság! 3 napot töltöttem bent, ezalatt naponta legalább 10x bejött hozzám, majd csinált egy újabb UH-ot, ahol szintén minden rendben volt, így elengedett haza.Múlthét vasárnap este ismét rosszul lettem, este párom felhívta,mondta hogy most nincs bent, menjünk beszél az ügyeletes doktor úrral.Amint beértünk a doktor úr már az ajtóban várt, egyből UH, közben végig beszélt az én dokimmal,és mivel nem talált a babával semmit,tanácstalan volt mert nagyon rosszul voltam. 5 percen belül megérkezett az orvosom, aki szintén megvizsgált, majd vakbélgyulladásra kezdett gyanakodni. Azonnal lehívatta az ügyeletes sebész orvost aki szintén megvizsgált, és ő is erre a diagnózisra jutott. Mivel Cellben nem végeznek nagy műtétet, így mentővel irány Szombathely. Fél órát vártunk a mentőre, addig engem befektettek az egyik kórterembe, és kaptam fájdalomcsillapítókat,majd megjelent az orvosom párommal a nyomában! (ebben az a furcsa, hogy nem jöhet látogató az osztályra,de mivel látta hogy mindketten szenvedünk, beöltöztette, és beengedte hozzám)Elkerültem Szombathelyre éjjel, természetesen vasárnap éjjel nem kimondottan foglalkoztak velem, befektettek a nőgyógyászatra mondván az ottani sebész szerint nőgyógyászati probléma nem vakbélgyulladás! Másnap reggel vizitkor megvizsgált az osztályos orvos, szerinte is vakbélgyulladás volt, így mondta, hogy kérnek hozzám sebészt, hogy megvizsgáljon.fél 12-ig ez nem történt meg,pedig meglehetősen rosszul voltam.Felhívtam Cellben a Kovács doktor urat, aki felháborodott kicsit hogy még mindig semmi, és felhívta a kórházat. 20 percen belül megérkezett hozzám a sebész, és órákon keresztül vittek vizsgálatokra. Este 7-kor átjött hozzám a sebészet főorvosa, aki miután megvizsgált, azt mondta azonnal műtét. 8-kor már a műtőben voltam. Most már minden rendben van, és ezt csak és kizárólag a Kovács doktor úrnak köszönhetem. Ha ő nem telefonál, akkor lehet még mindig kínlódok, vagy még rosszabb, mivel a sebész reggel közölte, hogy hamarosan perforálódott volna.Hozzáteszem 12 hetes terhesen. Minden nap beszéltünk telefonon, volt hogy többször is,folyamatosan érdeklődött mi van velem.És nem csak velem, hanem a szombathelyi sebésszel is beszélt minden nap. Ma ahogy Cellbe értünk mondta, hogy mindenképp meg szeretne nézni, pont a műtőben volt, ahogy végzett azonnal jött. Hihetetlen számomra, hogy van még ennyire lelkiismeretes ember,maximálisan meg vagyunk vele elégedve, hatalmas megnyugvás, hogy tudom megbízhatok benne, és akármikor hívhatom ha valami baj van, vagy csak simán kérdezni szeretnék valamit! Ma távozáskor, legnagyobb meglepetésemre még puszit is adott, és párommal is nagyon rendes volt, beengedte a vizsgálatra, megmutatta türelmesen a pici szívverését, minden szervét! Tehát a véleményem annyi hogy maximálisan ajánlom, mert nagyon megbízható! Szerencsére már egy 13.hetes boldog kismama!
2014. júl. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A dr. úrnál apuka is bemehet az ultrahangokra, vagy csak a szülésre majd?:)
2015. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 takand válasza:
Sziasztok! Meg osztom én is a történetem veletek. 2017-Ben terhes lettem .Szombathelyen lakom , ide is mentem el dokihoz (kar volt)!!!! Celldömölkön rögtön fogadtak Kovács dr úr (felhívtam őket ,mert már volt egy vetelesem és így sem fogadtak Szombathelyen) Először tartottam tőle, de eletem legjobb döntése volt ,hogy a Kovács főorvos úrhoz mentem!! Megmentette a lányom életet (le volt állva az epém) Szombathelyen haza küldtek , címszóval nincs semmi bajom (viszkettem) Kovács főorvos haza sem engedett!!!! Egyszóval meg elek hálás leszek neki!!!es egyáltalán nem pénzéhes!!!!!lelkiismeretes es bár minden orvos ilyen lenne a világon mint ő!!!! Az osztályról ne is beszéljünk!!! Mindenki rendes , segítőkész!! Én imádtam a celldömolki szuleszetet!!! És remelem a második gyerekemet is ott tudom majd meg szülni!!!!!🤗🥰
2019. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Pénzéhes????? hahaha.

hát akkor most elmondom, hogy az én magzatomat 4x mentette meg a főorvos úr, és bizony volt olyan, hogy vissza akarta adnia borítékot, hogy költsük a gyermekre!!.. persze betettem az ingzsebébe, hogy én ezt azért adom, mert megszolgálta.

7 órát szenvedtem a vajúdással, kb 20x jött be hozzám, mert ordítottam.. tudta hogy nem fogom tudni megszülni, egyéb okok miatt, mégis belement hogy megpróbálhassam, mert megkértem rá. persze császár lett a vége. Volt hogy viziten a fejemet simogatta, hogy örül hogy jól vagyok. mindig királynőnek hívott, és olyan jó viszonyban lettünk, hogy sokszor le is tegez. kontrollin is sokat viccelődünk egymással, főleg anyós témába, meg hogy nem ad enni a férjem, de azert jól nézek ki:D (szülés után 2 hónappal már 1 kg plusz sem volt rajtam a 30bol amit felszedtem) ha a zalaegerszegi sztárorvosban bizok, mert úgy volt hogy a szent rafaelbe megyek szülni (szombathelyre még állatot se vinnék a kórházba, kisfiammal megjártuk azt az utat is egy fertőzés miatt 3 hónapos korában, ott az infektológiás osztályvezetőt arcon tudtam volna baszni, úgy bánt a gyerekkel, olyan durván, hogy nagyon vissza kellett fognom magam..) szoval ha benne bízok, nert szerinte hátsófali méhlepényem volt, akkor 12 hetesen elvetélek, mert rá pár napra dőlt belőlem a vér, ugyanis telibe fedte a méhszájat hozzáteszem sose volt hátsófali.. mindez a téves diagnózisom a sztárorvosnál 30ezer forintomba került.. a doktor úr egy fillért nem kért tőlem!!!! és az elejétől fogva kedves, mosolygós volt! elmondom halkan, hogy a doktor úr tipikusan az az ember, hogy amilyen az adjon isten, olyan lesz a fogadj is!!


soha nem szülnék másnál, maximum, ha már nem élne.

2019. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja és azt kihagytam, hogy a szabó csaba szerint a menstruációs fájdalmam (ami hányástól ájulásig tart) szerinte csak egy női hiszti, amiről le kell szokni. köszi. ha akkor megvizsgál az az értelem, észreveszi, hogy babát várok. annyi tiszteletet nem adott, hogy a nevemet megjegyezze, az osztályon is mindenféle keresztnevet használt ha megszólított, csak a sajátomat nem. persze mikor megtudta hogy a doktor úr betege vagyok, hirtelen visszavett az arcából.. egy ismerősömtől a kórházban (!!!!!) akart pénzt kérni egy vizsgálatért.. a csaj meg megmondta neki, hogy azt felejtse el... hm...
2019. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!