Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen érezhetem már a...

31 hetesen érezhetem már a babám csuklását?

Figyelt kérdés
Ilyen rángatozás szerű,ritmusos és elég sokáig tart általában. Egy helyen érzem,nem mozdul el.
2012. júl. 18. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajajj hogyne érezhetnéd, ez az!! :) Boldog babavárást! 6 hós fiúcska anyukája
2012. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már a 25 héttől érzem ezt.Először nem tudtam mi ez azt hittem,hogy rugdos,de aztán gyanúsnak tartottam azt,hogy mindig egy helyen érzem,így rá kérdeztem a dokimnál ő világosított fel.Egyébként én is 31 hetes vagyok és kisfiút várok neked mi lesz?
2012. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, hogy érezheted!

Én tegnap éreztem először, ütemesen rángatózott a köldököm mellett egy dudor, hát az volt a kis fejecskéje. Olyan de olyan cuki volt, hogy elsírtam magam! :)


Szép babavárást!


21+5 h km

2012. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nytimi ***** válasza:

Szia! Érezheted persze! :D én már 20 hetesen is éreztem, bár nagyon figyeltem is rá, mert anyukám azt mondta, hogy én is sokat csuklottam a pocakban! :D Volt olyan nap hogy vagy 5 alkalommal csuklott egész nap, nálunk ez már ritkázódott, de még mindig csuklik általában minden nap! jah és nem kell meg ijedni azt mondták, hogy ettől csak erősödik a baba rekeszizma! Kellemes babavárást!!

38+4 hkm

2012. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érezheted, ez annyira aranyos dolog:-)
2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap éreztem először, hogy csuklik a babám. 22+4hkm
2012. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen érezheted. Én 29 hetesen éreztem először.

34 hkm

2012. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jajj :) gondoltam,hogy ez Ő,de nem voltam biztos magamban. Hű,egyesek már jó korán érezték,nekem mellsőfali a lepényem,talán ezért is jött ilyen későn a ráeszmélés. Na de akkor nyugodt vagyok :) egyébként én is kisfiút várok,de már irtó türelmetlenül és izgatottan :)

boldog babavárást mindenkinek és jó babázást!:)

2012. júl. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!