Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepcsozes utan feszul nagyon,...

Lepcsozes utan feszul nagyon, kemenyedik a pocim. Akkor most ne menjek ki a hazbol, vagy ez belefer? 3 emelet. Beinditja a szulest? 37hkm

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Végig a 3.-ra lépcsőztem, az utolsó napon is többször felmentem. Akkor is csak indították a szülést (39. hétben), rossz NST miatt. Majd' meghaltam a lépcsőzéstől, de a szülés nem indult be. Bár megmondom őszintén, engem a 37. héten már nem zavart volna, ha megszületik. :))
2012. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
:D Én 4.en lakok és azon aggódok,mi lesz ha fájásaim lesznek.Besétálok 40perc alatt a kórházba?Vagy mentőt kell hívni?Hogyan fogok a 4.-ről lemenni?! Nekem is megkeményedik a hasam,mert nem birom a lépcsőzést.Én 29hetes vagyok,de nem érzem,hogy esetleg ki akarna bújni már a pici,csak mert megfeszül néha a hasam.
2012. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!