Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feküdt már be valaki a nyíregy...

Feküdt már be valaki a nyíregyházi kórházban?

Figyelt kérdés

Elég rossz tapasztalatunk van az ottani orvosokról, nővérekről! Másnak van valami tapasztalata?

Részletesen leírom ha valakit érdekel.. ha esetleg beakarják fektetni ( persze attól függ miért)de ha azért akarják mert ők úgy látják hogy kicsi a magzat) NE TEGYE..



2012. júl. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sógornőmnek kellett befeküdnie a 35. héten, mert pici volt a babája, és 10 napig megfigyelték, meg kapott vitaminok és infúziót is.

Kislánya végül terminuson túl 2600 grammal született, úgyhogy tényleg aprócska volt.

Neki nem volt rossz tapasztalat, azt mondta mindenki nagyon normális volt vele.

De priviben szívesen várom a tapasztalatodat, kíváncsi vagyok mit akarsz mondani.

2012. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te írtál privit,?
2012. júl. 20. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: nem én írtam neked.
2012. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!