Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses vércukor vizsgála...

A terheléses vércukor vizsgálat miatt ( tömény édes por+teás változat) kerüljem pár napig az édességet? Mennyire ártott a babának ez a nagy cukor mennyiség?

Figyelt kérdés

egyáltalán az én szervezetemnek kell lebontania a cukrot vagy a babának?


(bocsi ha hülye a kérdés)



2012. júl. 20. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Neked kell lebontani a cukrot nem a babának,de a vér által kap belőle ő is. Ha bírsz édeset enni,akkor tedd, a szervezet szól úgyis,ha sok volt neki.

32hkm

2012. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ártott neki, különben ha ártana akkor nem is csinálnák ezt a tesztet.

Ez azért van hogy megtudják hogy a szervezeted hogy reagál egy nagyobb cukorlöketre.

2012. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen sok volt, nagyon hányingerem volt tegnap egész délelőtt,..

de ma jól vagyok, és ezért kérdeztem hogy ennek ellenére készíthetnék e valamilyen desszertet vagy megvolt a hétre való cukor adagunk :)

2012. júl. 20. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azt vizsgálják, hogy bírkózik meg a szervezeted a nagyobb mennyiségű cukorral. Ha minden flottul működik, simán lebontja, ha nem, azt kimutatja a vizsgálat és akkor kell diétát tartanod. Remélhetőleg jó lesz az eredményed! Nyugodtan ehetsz, ami jólesik és eddig is etted.
2012. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem ettem eddig túlzottan édességet inkább a zöldséget kívánom kilószámra ezért sem hízhattam semmit még eddig pedig nem vagyok sovány, 85 kg vagyok ,most elég normálisan nézek ki,, 24 hetes vagyok.

már tegnap is tervben volt hogy készítek somlói galuskát de a hányinger miatt nem tudtam,

de most lehet nekiállnék ezért kérdeztem ti mit gondoltok erről..

2012. júl. 20. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

A szervezeted rég lebontotta, és abból a baba keveset érzékelt. Nyugodtan egyél olyan édességet amit megkívánsz. Gondolom nem ennéd meg az egész tepsi somlói galuskát :)


28+4hkm

2012. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem enném meg :)

arra itt van a férjem meg a 2 éves kislányom !!

2012. júl. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!