Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam 4D uh. -n es a...

Most voltam 4D uh. -n es a babam bizonyos ertekekben lemaradt egyszer 3, maskor 6 napot, a tobbi megegyezett a naptari ertekkel, ahonnan fogantatott, ilyenkor aggodnom kene? 21 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggódnod, nyugi:)

Minden baba más ütemben fejlődik, és amiket táblázatba írnak, az csak egy átlag.

2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megilyedni.nekem szinte végig kisebb volt,aztán a 32 hetes uh-n azt mondta a doki hogy oriásbébim lesz.már most hosszabb és nehezebb a drágám mint az átlag.

egyébbként ráér megnőni idekinn is.hogy meg mikor érkezik azt meg ugy is őŐ dönti el majd.

boldog nyugodt pocakosodást.

34 hetes

2009. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!

Pár napos eltérés amúgy sem gáz, de felnőttek között is van magas, alacsony, hosszú combú, rövidebb lábú, vékony,... Sokat számít a genetika. Ha magasak vagytok, az FL pl. bőven lehet több, mint az átlag, de ha vékonyak, a mellkasa/pocija lehet kevesebb az átlagnál,...stb.

Ráadásul az UH egy pillanat a babád fejlődésében. Lehet, hogy 2 nap múlva nagyobb lesz az átlagnál az a testrésze, ami most kicsinek bizonyult.

Aztán egy rossz mérés is lehet. Ahogy rákattintanak a képen, elég egy hajszálnyival mellé, és már más is az eredmény.

Itt az én példám: 40 hetesen a kislányom feje, hasa nem érte el a 38 hetes átlagot. Halálra ijesztettek, a buksijáról külön UH készült. Majd megszületett 2 nap múlva, teljesen egészségesen. Ilyen típus. Vékonyka, magas. :)

Nyugi, nincs semmi baj a babáddal!

2009. júl. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De jo ilyet olvasni, nagyon koszi a valaszokat!!


Orola van szo - http://www.youtube.com/user/monimacska#play/uploads/9/PZbl25..

2009. júl. 15. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 30 hetesen voltam 4D-n.

Az Uh szerint a buksija 27 hetesnek felelt meg a combcsontja 29 hetesnek.Ami azért is volt furcsa mert apa is és én is alacsonyak vagyunk.Bevallom aggódtam a buksija miatt,de most vagyok 34 hetes és behozta a "lemaradást".

Ne aggódj!

Kellemes babavárást!

2009. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!