Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elsö védönöi találkozáskor...

Elsö védönöi találkozáskor kapok kismamacsomagot? kb mik lesznek benne? milyen vizsgálatok lesznek? Kedden megyek 10 (hetes terhesen)

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam semmit. Kitöltötte a kiskönyvemet, ennyi...
2012. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy,mappát kaptam tavaly. Tavaly előtt volt vmi minimális csomag, talán két újság volt benne és egy teafilter. Ne számíts nagy dologra.
2012. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lesz benne egy könyvecke a terhességről, valamilyen kismama újság, szórólapok talán.


Védőnő ki fog kérdezni: te adataid, férjed munkahelye, első mensi, utolsó mensi, hanyadik terhesség, kb. ezeket, és beírja a kiskönyvbe.

Vizsgálatok, amik lesznek: (legalábbis nálam így volt): vizelet vizsgálat tesztcsíkkal (érdemes otthonról vinni), vérnyomás-, és testsúlymérés.

2012. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mindent pontosan leírt, nekem is ugyanez volt :)
2012. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó mindent kaptam, igaz, az első babával még nem, de most kuponcsomagtól kezdve a kismama és babaújságokon át egy csomó termékmintát is:) Mondjuk elmondta a védőnő, hogy ezekből havonta kb. 5-10 darabot kapnak, kollektíven 5 védőnő, így inkább nem adják ki senkinek, csak a rászorulók kapnak az ingyenes mintából, az újságokat meg kiteszik a váróba, de én kivételesen kaptam:)
2012. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ti hol laktok? Én ugyanis a kiskönyvön kívül semmit nem kaptam...
2012. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Felicitas csomag első részét kaptam: benne a Várandós mamák tanácsadójával, 1-2 újság (Kismama), kuponfüzet, mappa a papíroknak, leleteknek.Azt hiszem kb ennyi volt benne.

Vizsgálatok: vizeletvizsgálat (minden alkalommal), vérnyomás-, súlymérés. Kikérdez minden adatot rólad, apukáról, családban milyen betegségek vannak. Valamint nekem kiadta már az első vérvételekre a beutalót.

2012. júl. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk sosincs vizeletvizsgálat, pedig 21 hetes múltam.

Igaz, minden vérvételkor vinnem kell vizeletet is, de a védőnőm nem foglalkozik ilyennel, ez gondolom minden védőnőnél eltérő.

Súly-, vérnyomásmérés viszont mindig van.

2012. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!