Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől, miért alakul (hat) ki...

Mitől, miért alakul (hat) ki haematoma?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen haematomára gondolsz, ez ugyebár bőr alatti bevérzés, nekem pl a gátnál volt amikor vágták utána haematomám alakult ki amit műtéttel hoztak helyre.
2012. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
méhen belül, a baba mellett
2012. júl. 22. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni, h valamilyen ér megpattanhatott belül, és mit mondanak lehet ebből valami gond?
2012. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt, sztem a nem tökéletes beágyazódás miatt van, mert ugye hormont kapsz rá és elmúlik (jó esetben)
2012. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ziva75 válasza:
Szia,én 13 hetes kismama vagyok,iker babákkal,nekem is volt,azt mondta az orvosom,hogy egy rossz mozdulat,akár egy nagy tüsszentéstől,vagy akár erős köhögéstől is lehet.Kaptam rá Rutascorbint,sokat kellett feküdnöm,kb.4 hét alatt felszívódott.A legutóbbi ultrahangon már nem látszódott.Vigyázz magadra:)
2012. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!