Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18hetes terhes vagyok es...

Ildy_ildi kérdése:

18hetes terhes vagyok es ket-harom napja van egy sargas folyasom. Ez normalis? Nincs szaga se nem viszket, kozben meg progesteron kupot is szedek lehet attol van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

18 hetesen miért szeded még a progesteront?

Nem kellett volna már leépíteni, a lepény már átvette a sárgatest funkcióját.

2012. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert mar negy vesztesem volt most lassan kezdte a doki kiiktatni ,de nem tudom meg meddig kell szedjem es azt sem tudom hogy ettol a folyastol ilyedjek meg?
2012. júl. 23. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább az orvostól kérdezd meg!! Nekem az első perctől kezdve ez van, semmi bajom, de ha Nálad ez új jelenség, nézesd meg, hogy nem kaptál-e el valamit.
2012. júl. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagy bajra szerintem ne gondolj, de azért majd következő alkalommal említsd meg a dokidnak, ha nem múlik.... Nekem az 10. héten jött elő ilyen sárgás folyás egyik napról a másikra, se viszketés, se szag nem társult mellé, a dokim mondta, hogy szerinte ez belefér a normálisba, de azért inkább vesz le kenetet. Streptococcus tenyészett ki (korábban nem voltam strepto pozitív), a biztonság kedvéért kaptam antibiotikumos kúpot, amint elfogyott a kúp, megszűnt a folyás.


Csak azért érdemes inkább foglalkozni vele, mert ha esetleg nem a hormonjaid bolydultak meg, hanem valami kis fertőzés (amire a terhesség hajlamosít), és elkezdene nyílni a méhszáj (amit meg nem veszel ugye észre magadtól csak úgy) akkor az vezethet vetéléshez-koraszüléshez, szóval inkább feleslegesen kérdezd az orvosod, minthogy utána nagyobb gond legyen.


17 hetes km

2012. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!