Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt megváltozhat...

Terhesség alatt megváltozhat a vércsoport?

Figyelt kérdés

A barátnőm 12 hetes terhes. Eddig pozitiv volt a vércsoportja, ma meg negativat álapitottak meg. Csináltattak egz magánklinikán egy ujabb vércsoport vizsgálatot, de csak holnapra lesz meg, mert nem biznak ebben a mai eredményben.

mit gondoltok?


2012. júl. 23. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok szakember, de szerintem a vércsoport állandó nem változik. Nagyobb az esélye annak, hogy elrontották a tesztet.
2012. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem változik sem a főcsoport sem az rh faktor! Valószínű elronthatták vhol, vmikor, az is lehet a mostani vizsgálat a rossz, majd a 3. lesz a "megerősítés":)
2012. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem változhat meg, elrontották a tesztet.
2012. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is ez lesz, de holnapra kiderül.

csak szegény bepánikolt...

Köszönöm mindenkienk.

2012. júl. 23. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utánaolvastam a neten (első vagyok) és azt írták: A vércsoport genetikus tulajdonság, nem változik meg csak akkor, ha a csontvelőt teljesen kiirtják és csontvelő transzplantációval újra benépesítik
2012. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem változik meg, az születéstől ugyanaz, a csoport és az rh is

pont az elmérések miatt protokoll ma már a minden trimeszteri vércsoport és ellenanyagszűrés, mert ugyan a vércsoport nem változik, sőt ha rh + akkor ellenanyaggal sem lesz összeférhetetlenség és ez már az első vérvételen kiderül, de hogy véletlenül se legyen mellémérés, ezért van több ilyen vizsgálat a terhesség alatt

2012. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

velem meg ez volt:


-ikreket hordtam ki, 0 pozitívos anyaként

-egy műtéthez (missed ab) a véremet pár évvel később 0 variánsként határozták meg,mely pozitívnak tekintendő vérátömlesztés esetén

-másik terhesség 1. vérvétel: 0 variáns,mely anyaként negatívnak tekintendő (ezt is missed követte)


néztem hülyén,hogy ez mi,kérdeztem a vérellátóban az egyik dokinőt, Ő mondta,hogy a terhességek bizony bekavarhatnak,az alap az,hogy a varinás faktornál mindig a rosszabbik esetet kell feltételezniük(hogy anya negatív,baba pozi)

2012. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem semmi mik vannak.

ma 10-kor lesz uj eredmeny, kivancsi vagyok.

2012. júl. 24. 08:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Írd majd meg,légyszi,érdekelne,mennyire gyakori az én esetem(7-es voltam)
2012. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Minuszos lett, vagyis eddig tudtak rosszul. Meg soha nem volt semmilyen olyan dolog, ami miatt kellett volna vert kapnia vagy adnia.

nem hiszem hogy megvaltozott volna valami.

Szulei plusszosak, es plusszos szuloknek lehet minuszos gyerekuk, csak minuszos szuloknek nem lehet plusszos gyereke.

2012. júl. 24. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!