Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mindannyian jártok...

Kismamák! Mindannyian jártok választott magánorvoshoz is a kötelező kórházi uh-on kívül?

Figyelt kérdés
Anyagilag mindenki megengedheti? Vagy van aki csak a kórháziakra/ingyenesre jár?
2012. júl. 23. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért jártam, mert a férjem orvos, és nála néztünk rá sokszor. De nem volt fogadott orvosom sem, nem engedhettük meg magunknak.
2012. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
(De az is csak uh volt, tehát ő nézegette uh-on a babát, mivel nem szülész, ez inkább csak szórakozás volt. Hozzáteszem, tökéletesen elégedett voltam a TB finanszírozott rendeléssel.)
2012. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Várok még továbbiakat!
2012. júl. 23. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szintén. Egyik gyerekemnél se volt fogadott orvosom. Teljesen jól elmondtak mindent az sztk rendelésen is. Biztos csak szerencsém van/volt.

Csak lestem hogy sok barátnőm 2-3 hetente 6-7-8 ezreket hagyott ott a dokinál 5 perc uh-ért persze beszélni nem sokat beszélgettek. De hát ki így ki úgy csinálja.

Hozzátenném hogy normál, problémamentes terhességem volt, ha lett volna valami baj vagy alapbetegségem akkor gondolom én is választottam volna, akihez állandóan járok és tisztában van a betegségemmel mondjuk.

2012. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia mivel első terhességem, úgy gondoltuk a párommal hogy megengedjük magunknak anyagilag hogy minden vizsgálatra magánorvoshoz járjak (kivéve vérvétel), de szerintem aki sztk-ba jár sem szenved hiányt semmiben, főleg ha egy nevesebb kórházban végzik a vizsgálatokat, az itteni kórház szerintem pocsék így ezért is döntöttünk a magándoki mellett! Ha meg vagy elégedve az sztk-s ellátással ne fogadj dokit! Inkább költsd a babádra a pénzt! :)
2012. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem választott dokim volt, de az sztk közelebb volt, mint a magánrendelése. Ott adtam neki pénzt, de azt kaptam, amit te. Mentem kétszer 4D-re, ennyi volt a plusz, de azt is külön. Semmivel nem kaptam volna kevesebbet, ha nem adok pénzt szerintem.
2012. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok. Az sztk-s dokim is nagyon kedves,törődő,nem is kívánhatnék jobbat. Amennyi pénzbe kerül egy magánrendelés,annyiból inkább 4D-re mennék. Egyébként az ilyen magándokik sem jobbak semmivel,csak ugye ott nem fognak bunkózni Veled,mivel megfizeted az árát.. Én feleslegesnek tartom,de ha aggódós lennék lehet,hogy néha elnéznék magánra is,hogy nyugodt legyek.
2012. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem jártam magándokihoz. Gondoltam rá, de mivel az sztk-s rendelésen mindent "megkaptam", rendesen megvizsgáltak stb. így letettem róla, feleslegesnek tartottam. Igaz, így csak a kötelező UH-ok voltak, de elmentem 2-szer 4D-re a kötelező UH-ok közötti "szünetben". Még így is bőven kevesebbe került, mintha az egész terhesség alatt magádokihoz járok csak az UH gyakorisága miatt.
2012. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5. Vagyok azt hozzá kell tennem hogy az orvosom egy felelősségteljes kiválló nőgyógyász mellesleg 4 hetente járok és 3000(!!!) forintot fizetek alkalmanként amibe uh is benne van és persze az alap vizsgálat, és sokszor ő helyettesíti a védőnőmet, mivel ő nem tájékoztat semmiről sem! Mellesleg minden 4. Héten uh képet is ad amiért nem fizetek semmi felárt, viszont az előző dokim ennek az ellenkezője volt a 8. Héten azt mondta hogy 100ezer lesz a szülés és le se tojta hogy mi van velem! Dokit váltottam azóta minden ok, maximálisan meg vagyok vele elégedve
2012. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Nem kell mentegetőzni annak sem aki magánorvoshoz jár. Az első babánkkal én is jártam. Csak most a másodiknál gondolkodom hogy azt a pénzt költhetném másra is, plusz a másik gyerkőcöt akkor nem kellene addig havi egyszer valakire rábízni ha épp apuka dolgozik. :)
2012. júl. 23. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!