Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik akikkel nem szexel a...

Kismamik akikkel nem szexel a párjuk! Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? Mióta nem voltatok együtt?
2012. júl. 23. 15:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Veszélyeztetett terhes vagy és azért nem, vagy nem mer "csak úgy"?
2012. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
én nem akaródzok együtt lenni 9hét 5 napos vagyok hetente max 1vagy2 alaklom többször nem kívánom majd ha betöltöttem a 12 hete na akkor lehet fog ez változni de addig nem föleg ugy hogy reggeltől estig rosszul vagyok
2012. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Anita8401 ***** válasza:

Mi sem szexelünk de mi azért mert veszélyeztetett lettem vérzès és görcsölés miatt :-(( .

Nehezen bírjuk de muszály a baba miatt most ő a legfontosabb. Talán maj szerdàn az UH után változik a helyzet ki tudja.



20 hetes kismama

2012. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
terhességem5. hetétől...szülés utáni 8. hétig nem nyúlt hozzám,nagyon rossz volt:(
2012. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok veszélyeztetett, lehetne szexelni csak a párom ódzkodik tőle. Igaz, az elején én sem kívántam, rosszul is voltam, sokat váltakozott a libidóm ebben a pár hónapban. Csak már eltelt majdnem 9 hónap és hát sok... Meg aztán még a szülés utáni idő is ott van.

Ez az utóbbi pár napban rosszabbodott, nemrégen itt volt a baráti társaságunk és és hát az volt a téma hogy a párom kivel, hogyan és mikor... Azóta csak egyfolytában sírok.

2012. júl. 23. 15:12
 6/22 anonim ***** válasza:
na ez durva minimum egy pofonnal fejeztem volna be ott a beszélgetést
2012. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem zavar a múltja, vagyis eddig nem zavart, csak őszintén féltékeny vagyok ezekre a nőkre, mert csak az jár a fejemben hogy velük csinálta, velem meg nem. De megbeszéltük a dolgot, tudom hogy tök hülyeség ezen agyalni, csak jó lenne erről beszélgetni valakivel, hátha más is van ilyen cipőben.
2012. júl. 23. 15:24
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyíltan megcsal? Ez elég szomorú. Erre nálam nem lenne mentség. Egyébként anno mi sem voltunk együtt a terhesség alatt, több oka is volt, amit most nem részleteznék.
2012. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja hogy ezek múltbeli események...az egy kicsit más..
2012. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jajj dehogyis! :) Félre érthető volt amit írtam. Ezek a nők a múltjában voltak. Nagyon szeretjük egymást, sosem voltunk féltékenyek mert nem adott rá egyikünk sem okot. Én a volt szexpartnereire vagyok irigy. Pedig tapasztalatból tudom, hogy ők meg rám irigyek. Hiába, az agyamra ment az apáca élet. :)
2012. júl. 23. 15:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!