Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapban levő kismamák,...

Utolsó hónapban levő kismamák, hogy bírjátok? Mikorra vagytok kiírva és hogy álltok az előkészületekkel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Augusztus 14-re vok kiírva,és minden a legnagyobb rendben van velünk.Jól bírom a "strapát". Én már kimostam kivasaltam mindent,összepakoltam,szóval én teljesen kész vagyok,már csak a Kisfiam hiányzik. :D

2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Augusztus 6-ra vagyok kiírva, és még van híja a készenlétnek:)


Táska összepakolva, ruhák mosva vasalva, lakás rendben, csak éppen a kiságy hibádzik még:)


Ugyanis késik a szállítás 10 napot!, csak egy hét múlva ér ide a nagyobbik új ágya, addig ő alszik a kiságyban (ami jelenleg normál ágy:D)


Egy hét múlva, ha ideér az ágy, akkor leszek készen teljesen:)

2012. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is aug 6-ra vok kiíva, de jövő kedden lesz progis császárom. Nekem is minden kész, nagytakarítottunk is, de már nagyon ideges vok és félek.
2012. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én augusztus 17-re vagyok kiírva, de még eléggé el vagyok maradva. :) Kiságy elvileg a héten érkezik, ruhákból egy adag már rendbe van vágva, viszont a kórházi csomaggal sehogy sem állok. Viszont egyre nehezebben tűröm, nem rémlik, hogy az előző bébikénél ilyen nehéz lett volna a vége. Bár biztos közrejátszik az is, hogy nyári baba lesz, az előző októberi volt. Kitartás mindenkinek a hátralévő pár hétre és könnyű szülést.
2012. júl. 23. 20:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én aug.10-re vagyok kiírva. Jól bírom még, nem dagadok,nem vizesedek, de nagyon elfáradok estére. Van már két fiam 3 és 5 évesek, most is fiunk lesz. Minden kész,lakás tiszta, ruhák a szekrényben. Még azért jó lenne,ha bent maradna egy kicsit,de néha meg úgy érzem jó lenne,ha már kibújna és túl lennék rajta. Üdv, 37+3hkm.
2012. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Augusztus 3-ra vagyok kiírva, első baba lesz és kislány. Már minden készen van a ruhák kimosásától és vasalásától kezdve a csomag összeállításáig minden. Már csak pár apróságot kell eltennem. Amúgy ne aggódj, mert pár hete még én is azt hittem, hogy tuti, hogy majd az utolsó pillanatban kell kapkodni, de nem így lett szerencsére.


38+6hkm

2012. júl. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én aug 16-ra vagyok kiírva. A cuccból csak pár apróság hiányzik, rucikat folyamatosan mosom-vasalom. Az elsővel ilyenkor már minden topon volt. Ő most 2 éves, szóval nem olyan egyszerű. De még semmi jele, hogy jönni akarna.

Hol fogtok szülni? Van már jóslótok? Keményedés? Nekem semmi. Ilynekor már rég volt a másikkal, most semmi.

2012. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem az elsővel nem volt semmi keményedés, most meg állandóan kőkemény a pocakom. Estére sokszor már annyira feszít, hogy szinte fáj, de csak a köldökömnél (biztos ott akar kijönni :) ). Szent Imrében fogok szülni, már jó lenne, ha ott tartanánk. Kíváncsi vagyok a nagytesó hogy fogja viselni a kicsi érkezését, ő lassan 3 éves lesz.
2012. júl. 24. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, a lányommal nekem is ez volt. Úgy feszült a köldökömnél, sőt, sokszor olyan volt, mintha belülről húznák. Vagy mi. Nálatok most apás szülés lesz? Nálunk az volt, most nem tudom hogy lesz, mert mi van, ha hirtelen kell menni, hova rakom a gyereket?
2012. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Apás szülés volt akkor is, meg most is azt tervezünk. A tesóm pár percnyire lakik tőlünk, így bármikor ugrasztható, ha beindul a műsor. :) Nekem nagyon sokat jelentett, hogy ott volt velem, nem vadidegen emberek között szültem.
2012. júl. 24. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!