Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-on es 6hetes és...

Ma voltam uh-on es 6hetes és 4 naposnak mondta a doki de a mensihez képest 8 hetesnek kéne lennem! Kis szívhangot észlelt a gépen de kisebb a koránál a magzat ez nagyon aggaszt! Szerintetek ez nem jó jel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyjából ilyenkor nézték, egy héttel volt kisebb a baba. Aztán a 12. hétre behozta, most tartja a korát. Ne aggódj, még simán behozhatja.
2012. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy picit később foganhatott, nem középidőben. Nálunk is ez volt az első babánál, rá is húzott 1 hetet végén és így időben született. Ne aggódj, ha valami gond lenne, a doki szólt volna.
2012. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3-4 hét eltérés már aggasztó lenne!! (nekem 2-3 hetesnek mondta a doki a 7. héten az első vetéléssel végződő terhességet,3-4 hetesnek pedig a 2. vetéléssel végződő,szintén 7 hetes terhességet!)


Neked valószínű,hogy csak később volt peteérésed!


Nekem,rendszertelen volt a menstruációm az utolsó szülés óta,és a menstruációtól számolva 10 hetesnek kell volna lennem,az uh-n viszont 8+4 hetes babát látott... Ami a vélt fogantatástól számolva sem jött ki sehogy!


Ne aggódj!! Minden rendben van!! Majd pár hét múlva a 12. heti uh-n meglátod!! :-)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3lányos,11hkm

2012. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó szavakat ,remélem minden rendben lesz már van egy 6,5 éves fiam de nála minden olyan jól ment.

Most a doki sem volt olyan lelkesítő ezért nagyon elszomorodtam.

2012. júl. 25. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A mostani dokik elég bunkóak tudnak lenni néha! Ne aggódj, nekem is kisebb volt, de nekem már a 9. hétre behozta méretét. :) Neked is befogja, vagy egyszerűen a doki mondott hülyeséget. Az is megesett már nálam.
2012. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9+6nál volt 8hetes uh szerint, de én biztosra tudom melyik nap fogant, de a 12.heti uh-n már 15hetes lett. Nyugodj meg semmi baj, ha gáz lenne a doki szólt volna :-) 31hkm
2012. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 picihasim ***** válasza:
Mi lett a babával?
2021. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!