Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hisztek abban, hogy a baba...

Hisztek abban, hogy a baba csillagjegye valamilyen szinten meghatározza a jellemét, habitusát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?:)
2009. júl. 16. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia! nem vagyok nagy híve az asztrológiának, de vannak érdekes dolgok :) pl. a kisfiam mérleg, a babahoroszkóp szerint sokat kell noszogatni, már a születését is kétszer meggondolja. hát, egy héttel túlhordtam, indítani kellett :) a mozgásfejlődési dolgokat is mindig az utolsó pillanatban csinálja (fordulás, kúszás, mászás), sokat kell noszogatni :)

egyébként nyugodt, csupa mosoly baba.

2009. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden további nélkül. Ne érts félre, nem vagyok megrögzött pártolója a tárgynak, de:

- úgy gondolom, hogy nincsenek véletlenek, a dolgok változásai mindenképpen befolyásolják az utánuk következőket, ezáltal, tudatodon kivül is, már amikor tervezted a babát, vagy csak rá gondoltál, hogy milyen lenne, ha majd lenne, magadban már alakitottad a kis jövevényt. Itt most leirva talán butaságnak hangzik, de hiszem, hogy a jövendőbeli gyerekünk készül a megszületésére. Nem választhatod ki, mert Ő választ, és éppen ezáltal nem befolyásolhatod a jellemét, akkor fog jönni, amikor ő készen áll, és oda, ahova tartozik.

Nem vagyok bolond, és elmesélek egy kis történetet, talán ezáltal kicsit meg tudom világitani, amit mondani szeretnék.

Középiskolás voltam, amikor az osztályunkba jött egy fiú. Szőke volt, alacsony, jó tanuló, Kornélnak hivták, és kicsit pimasz volt, szinte mindig elérte amit szeretett volna. Sokáig nem tudtam kiismerni, de ahogy múlt az idő, egyre biztosabb voltam benne, hogy ilyen lesz a gyerekem. Nem külsőre, hanem tulajdonságaiban. 16 éves voltam akkor, még a férjemet sem ismertem. És amikor hat év múlva terhes lettem, tudtam, hogy kicsi Kornélomat hordom a szivem alatt. Most 25 éves. Magas, sötét hajú, halálosan komoly, és most figyelj, minden apró mozdulatában, szemrebbenésében benne van az a huncutság, az a játékosság, ami a nagy Kornélt jellemezte. Magában hordozza a genetikailag tőlünk örökölt tulajdonságait, és a külső jegyeit, de belül, mélyen legbelül, azt viseli, ami alapján kiválasztott engem.

Tudom, hogy ezt legalább 20 féleképp meg lehetne magyarázni, de ez az én hitem, és még tudnám bizonyitani, de nem szeretném tovább rabolni sem a türelmedet, sem az idődet. Mindenkinek vannak (talán)elképzelései a dolgokról, az én számomra úgy kerek a világ, hogy valahonnan jövünk, és azért, mert tartunk valahová, és itt most nem Istenre és menyországra gondolok.

2009. júl. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Férjem is én is erős akaratú, viharos érzelemvilágú emberek vagyunk, sokat beszélgetünk róla, mielőtt a babánk egyátalán szóba került volna, nemhogy pocakba, hogy milyen lenne, ha ezt a két jellemet egy skorpió fiúba egyesítenénk. Tuti nem bírnánk vele.

Néhány év múlva terhes lettem, kisfiút vártunk, nyilas lett volna, de korábban jött és lett egy skorpió fiunk:-)

9 hós de különös, mert angyali gyerek, rengeteg türelemmel, mosollyal, mégis van benne valami komoly, ösztönös, erős akarat, kíváncsi leszek...

Szerintem is megérzi az ember, ki fog eljönni hozzá, akár már gyerekként. Hiszek abban, hogy a szüleinkkel, párunkkal, gyerekeinkkel még születéseink előtt találkozunk és várunk egymásra idelent, hogy együtt legyünk és megoldjuk a ránk szabott feladatokat.

Nos, én is eltértem a tárgytól:-)

2009. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én baráti, ismeretségi körömben sokan foglalkoznak asztrológiával, van aki profi, van aki "műkedvelő" szinten. Én is hiszek abban, h' a gyerek választja a szüleit, és abból a célból, h' a szülők személyisége is fejlődjön általa. A férjem bika vízöntő aszcendenssel, én vízöntő vagyok vízöntő aszcendenssel, lányunk oroszlán lett oroszlán aszcendenssel. A lányunk által, aki 11 hónapos, érdekes változások következtek be: egy rendkívül aktív, szeretetéhes energiagombóc "szabadult be a nyugodt, szemlélődő életünkbe, és mindketten kinyíltunk, én végre megtanultam szégyenérzet nélkül kifejezni az érzelmeimet (a férjem nagy örömére), a férjem végre kiélheti a családcentrikusságát. Összességében integráló személyiség az oroszlán, és ez az élet minden területén megnyilvánul. Ezen kívül már most végtelenül akaratos, harcias természet, de közben hízelgő és bújós is, mindig kezdeményező és irányító a játékban. Akkor van igazán elemében, ha sokan vannak körülötte, barátságos, egyáltalán nem fél az idegenektől, és mindenkivel kommunikál, huncutkodik.
2009. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!