Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora átlagosan a pocak...

Mekkora átlagosan a pocak nagyság 13 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél ilyenkor még egyáltalán nem látszott. Most a másodikkal a 11.héten vagyok, még nem látszik, de már érzem, hogy nem minden nadrág olyan kényelmes.
2009. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hetes vagyok, de semmi nem látszik, viszont én érzem, hogy kemény alul a poci, ha megsimogatom. Még egy dekát sem híztam. Sógornőmnek már 10 hetesen látszott. Teljesen alkatfüggő a dolog. Neked már látszik?
2009. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én pocim csak a 18.héten kezdett el nőni, addig minden nadrágom jó volt rám. Utána mikor már nem ért össze a gomb bandázst használtam ami eltakarta és nem hagyta rólam leesni a nadrágot, kb.öt és fél hónapos terhes voltam amikor megvettem az első gumis derekú terhesgatyót.
2009. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én 10 hetes vagyok de már látszik, sőt már 5 hetesen is látszott főleg ha ittam vagy ettem valamit. Nekem első terhességem, de sosem volt hasam és nagyon vékony a derekam (sajnos a combom nem). Nadrágot egyébként is ritkán viselek most meg egyenesen irtózom tőle. 13 hetesen szerintem már le sem tudnám tagadni úgy megvastagodott a derekam is.
2009. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai terhességnél a puffadás miatt lehet nagyobb a has. Nekem 13 hetesen most kezd látszani.
2009. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam. Tehesség előtt a derekam 65 cm volt, most 13. hétben 81 cm és 4 kg-ot hiztam. Nem eszek többet, de minden a pocakomra megy.
2009. júl. 17. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!énis 13 hetes vagyok és már kezd látszani.igaz én eddig egy dekát sem híztam inkább fogytam.de ez alkat kérdése is szerintem.további szép napot és boldog babavárást mindenkinek!
2009. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!