Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Butaságot csináltam milyen...

Butaságot csináltam milyen következménnyel számolhatok?

Figyelt kérdés
10hetes terhes vagyok. Tegnap este elmentünk egy gyógyfürdőbe. Összességében ha egy háromnegyed órát tartózkodtam a vízben! Viszont mikor jöttünk ki akkor olvastam el, hogy terheseknek nem ajánlott! :( Nagy bajt csináltam? Ártottam a babának?
2012. júl. 27. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

hát nem mondom hogy ügyes voltál...

gondolom meleg vízbe mentél be..

remélem nem okozott gondot, egyébként sok kismama megy vízbe annak ellenére hogy nem kéne a fertőzésveszély miatt,attól hogy zárva van a méhszáj átjuthat kórokozó

reménykedjünk hogy semmi bajod, még az elején vagy vigyázz magadra !


szia

2012. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Igazából a meleg vízbe nagy a fertőzés veszély,sok mindent el lehet kapni.Ezen kívül alhasi vérbőséget okoz,ezzel pedig vetélést.

Reméljük nem lesz semmi baj!

2012. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Amennyire én tudom, azért nem ajánlják a gyógyfürdőket, mert melegvizesek, az pedig alhasi vérbőséget okoz, vetéléshez vezethet.

Szerintem nem lesz semmi baj, ha eddig nem történt semmi.


Más káros hatás szerintem ennyitől nem lehet.

2012. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha fertőzést nem szedtél össze, akkor nagyobb gondra már szerintem nem kell számítani.
2012. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

valóban butaság volt, de bízzunk benne h nem lesz semmi baj, legközelebb majd nem csinálsz ilyet, nem tarthat mindenki minden szabályt a fejében, ne ostorozd magad!


egyébként barátnőm terhesen bikram jógázott a 6.hónapban is, még, makkegészséges gyerkőce született. Szóval a vérbőség mellékhatása szerintem jelentkezett volna már, ha meg fertőzést szedtél össze, remélhetőleg doki kikúrálja. Nem lesz semmi baj!

2012. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem,hogy olyan nagy baj lenne,de tény nem tettél jót.Én felhívnám az orvost,vagy a védőnőt.Sok kisbaba megy vízbe,annak ellenére,hogy nagy a fertőzésveszély/még akkor is,ha a méhszáj zárt/,de ha elkap valamit még csak kezelni se nagyon tudják,hiszen antibiotikumot stb. nem nagyon lehet szedni.Legyen szó strandról,uszodáról,vagy épp természetes vízről.
2012. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eddig semmi "különlegeset" nem érzek. Remélem nem lesz gond. Mégegyszer köszönöm Legközelebb jobban figyelek!
2012. júl. 27. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem terhes vagy
2012. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem tudom nekem értékeltétek kevésbé hasznosnak a válaszomat mint a többiekét mikor ugyanazt írtam

imádom ezt a lepontozást.

első voltam.

25 hetes kismama

2012. júl. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a fertőzésveszély lehet a baj, hiszen 10hetesen valószínűleg zárt méhszájad van, és a hüvelyi fertőzések a szülés alatt okoznak gondot hiszen ott bújik ki a pici. A meleg az ami nem tesz jót, mert túlmelegedhet a magzatvíz, szóval én megemlíteném a dokinak legközelebb mikor megyek. 32hkm
2012. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!