Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék tapasztalatot...

Sz.mse kérdése:

Szeretnék tapasztalatot kérni, hogy akik nem kis súlyról indultak mint én 78 kg-al kezdtem a terhességem és 98-al mentem szülni s jelenleg 90 kg vagyok fog lemenni néhány kiló?

Figyelt kérdés
s 9 hónapja szültem, egy napot sem szoptattam várható mikor elindul a kicsim ami nemsokára meg is lesz fog lemenni némi kiló rólam?

2012. júl. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát.... Lányommal 72 kg-al kezdtem, 92-vel mentem szülni. Nagyon hamar lement 16 kg. Én szoptattam 7-8 hónapig, szóval hozzásegített. Ha n em szoptattam volna biztos nem ment volna le. De mivel az energia utánpótlást a sütievésben találtam meg, vissza is jött belőle 8 kg.
2012. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en is78kg volta aztán 102vel mentem szülni most 14 hós a kisfiam és 80kg vagyok nem fogyokuráztam csak figyeltem arra hogy mikor mit eszek, ja meg örökmozgo kisfiam mellett néha elfelejtek enni és folyton mozgásban vagyok én is.
2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát magától nem biztos!

Én 97-el jöttem ki a kórházból! 8 hónapos a picim és mivel sajnos nem tudtam szoptatni, már 2 hónapos kora óta sportolok meg diétázom és már 27 kg lement! Még van 15, de remélem max. két hónap alatt az is lemegy!

2012. júl. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72 kilóval kezdtem és 90 kilóval mentem szülni. A pici 2 hónapos volt, amikor újra 72 kiló lettem.
2012. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!