Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen érezhetem a babám...

11 hetesen érezhetem a babám mozgását?

Figyelt kérdés
Többször is érzek mocorgást a hasamban amit eddig nem. Lehet, hogy az a baba? Ha nem akkor mi ez az érzés?

2012. júl. 29. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2012. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen.

nekem az első manó 16 hetesen,a második 11 hetesen mozdult meg!

boldog babavárást kívánok neked!

2012. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

2-es válaszolónak üzenem, hogy megmozdultak azok a babák már sokkal korábban is, kb a 8. hét körül, csak azt még nem lehet érezni.

Válaszolva a kérdésre: nagyon nem valószínű, hogy a babát érzed még ilyenkor, hiszen még nagyon pici, nem tud akkorát mozgolódni, hogy azt érezni lehessen. A többedik babát általában korábban szokták érezni a kismamák, mert tudják, hogy mit kell érezni, de a 11. hét mindenképpen túl korán van ehhez.

Biztos lesz, aki leírja majd neked, hogy ő már 6 hetesen is érezte a mocorgást, de ez anatómiailag lehetetlen, csak van aki annyira szeretné már érezni, hogy bebeszéli magának.

Lehet, hogy a beleid helyezkednek.

2012. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó véleményét.
2012. júl. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg akár érezhetted őt is, hiába még csak 5cm. Tudod az anyai megérzés sok mindenre képes. Én hiszek benne, hogy őt érezted.
2012. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

szerintem is csak bélmozgás.

én is nagyon várom már, hogy érezzem a picim mozgását, de még nagyon korai nálam is. ugyanúgy első baba, ugyanúgy a 11. hétben vagyunk! :)

kitartást a várakozáshoz :)

2012. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első babánál kizárt szinte hogy baba mozgás lenne, második babánál már simán. hamarabb megérezni, gyengébb a hasfal is, és tudod, hogy mire figyelj.. :)

második babát várjuk, 11 hét és teljesen érezhető

2012. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet tényleg csak bebeszélem, hogy a baba az, de a bélmozgást azt megtudom különböztetni ettől. És ez a mozgás is épp hogy csak 1-2 másodperc volt és inkább ilyen ütközésszerű és nem sűrűn van. De hát majd kiderül, sokat olvastam, hogy általában a 18. héttől lehet érezni. Ha ugyanolyan érzés lesz akkor a kicsim volt az :) Ha nem akkor meg csak a vágyaim szórakoznak velem :) Amúgy az első baba lesz. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 30. 10:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem! Az a baba bent még olyan picike, hogy nem érzed mikor mozog!
2012. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ginger Mama ***** válasza:

Igen, lehet èrezni a 11. hèten! Bàr ehhez 3. vagy 4. terhessègnek kell lenni. ;)

Hatàrozottan meg tudom mondani, hogy ö az, olyan mintha egy kis kutya nòzija birizgàlna. A bèlmozgàsok 35 ève vannak velem, kiismertem öket... Hahahaha

2020. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!