Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetesen terhesen tojásfehé...

4-5 hetesen terhesen tojásfehérje nyák mitől lehet?

Figyelt kérdés
5 napja lett pozitív a tesztem, orvosnál még nem voltam. Most voltam "nagy WC-n", és olyan tojásfehérjés nyákom volt a wc papiron, mint peteéréskor. Most akkor mégsem vagyok terhes, hanem peteérésem van? Vagy ez vmi más nyák, és normális?
2012. júl. 31. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1 hete teszteltem pozit, nekem is ilyen nyákom van de rendesen fehér színű. Van hogy nyák szerű, van hogy folyékony-krémes. Nem hinném, hogy bajt jelentene, peteérést meg egyenesen kizárnám. :)

Boldog Babavárást!

2012. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
nekem kb az első három hónapban volt nagyon sok folyásom. Normális dolog, csak ne legyen szagos és ne viszkessen,mert akkor már gyanúsan valami fertőzés.
2012. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a terhesség alatt normális az a fajta folyás amit peteéréskor is tapasztalsz :) mindaddig normális ameddig nincs szaga vagy nem viszket, mert akkor az valami fertőzés amit jobb kikezeltetni
2012. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor egy kicsit megnyugodtam!
2012. júl. 31. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Esedékes mensi előtt, beágyazódástól tapasztaltátok, vagy esedékes mensi előtt közvetlenül?
2023. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!