Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. hetes vagyok. Tegnap ota...

37. hetes vagyok. Tegnap ota folyamatosan fáj a szemérem csontom ugy érzem szétfeszül és a csípőm valamint a derekam. Folyamatosan érzem. Volt ilyen az elmult 2 hétben de pár perc után elmult, de most nem. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A dokim szerint szép sulya lesz,a hasam is jó nagy.Készülődhet kifelé a drágám?
2009. júl. 18. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony készülődik, beékelte magát a kis drága, itt az idő, anya készülődj:-)
2009. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaaajjj, megkönnyeztem a kérdést és a választ is (hülye hormonok). Gyönyörű, könnyű szülést Neked!!!
2009. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elérzékenyültem, sok sikert! Hamarosan már foghatod a kezedben!
2009. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még itthon vagyok,de az éjszaka majdnem neki indultunk de azutan 11-kor minden abba maradt.De azért ma is érzem folyamatosan a derekam és hébe-hóba a hasam is bele szurkál,görcsöl,mikor hogy.az első babámmal is így volt,2 nappal előtte kezdődőtt mire megszületett.Akkor rohantunk a kórházba bent is tartottak,most inkább itthon töltöm ezt az időt.A kisebbik az olyan gyorsan jött hogy 6 óra alatt meglett az első fájástól.De a temperamentuma is olyan,a nagyobbik lassan érkezett és nyugodt is.Én hiszek ebben hogy a szülés a későbbi természetünkkel,habitusunkkal összefügg.nálunk bejött eddig.Jó lenne már a kezembe tartani.
2009. júl. 19. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
NO hogy vagytok? MInden ok? Megvan már a magzatmázas???
2009. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!