Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki megérzi a peteérést és...

Aki megérzi a peteérést és előtte 1-2 nappal volt együttlét a párjával, milyen nemű babája van/lett?

Figyelt kérdés
Érzem a peteérést tegnap volt, viszont előtte 2 nappal voltunk együtt. Azt olvastam ilyenkor kislány baba sikerül. Volt valakinek hasonló? (hogy biztosan tudja melyik együttlétből lett a baba és érezni is szokta a peteérést).
2012. aug. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pontosan tudtam mikor volt peteérésem. Aznap és másnap is együtt voltunk, sőt úgy emlékszem, hogy előző nap is. Azt sajnos nem tudom, hogy mikor fogant meg, de kisfiút várunk.

35+5 hkm

2012. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így tudom hogy ha aznap is meg úgy mindennap van "akció" akkor kisfiú valószínűbb.
2012. aug. 2. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
peteérés előtt 2 nappal kisfiú fogant :)
2012. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislány! :)
2012. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindketszer kisfiu :) elotte 1,illetve fel nappal voltunk egyutt
2012. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!