Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész du folyamatosan...

Ma egész du folyamatosan fájdogál a szeméremcsontom! Mozgásnál általában kicsit jobban! Valamint előfordul hirtelen fellépő hányinger is már napok óta! Mitől vannak ezek? Készülődik a kisfiam kifelé? 36+6 km

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! a kérdésedre nem tudok válaszolni, de tegnap este óta én is ugyanezt érzem, (kivéve a hányingert) és félek egy kicsit. tegnap este elkezdett szúrni a gerincemnél és átsugárzott a pocimra, ez egypárszor megismétlődött. azóta szúrkál a szeméremcsontomnál, főleg mozgásnál vagy sok ülésnél. ja, és reggel észre vettem, hogy lejjebb ment a pocim. most nagyobbnak is látom, mint tegnap. én azért még remélem, hogy ez nem a szülés jele, mert én még csak most töltöm be a 34. hetet. szerintem a picur helyezkedik nálad is, meg lehet hogy, az időjárás is besegített. de, ha esetleg mégis beindulna szülésed, nagy gond már nem lehet, hogy ha a 37. héttől nem számít koraszülésnek.. azért még maradjatok egyben, vigyázz magatokra és pihengess!
2009. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek már a jóslók lesznek. Én kb. a 34. héten éreztem először ilyet )kivéve a hányingert) Dokim szerint jóslók.

38 hetes kismama

2009. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!