Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes a cukorterhelést...

Mikor érdemes a cukorterhelést elvégezni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy hanyadik héten, mert a védőnőm a jövőhéten küldene a vérvételre, ez lenne a 24. hetem. Viszont a héten a dokim azt mondta, hogy várjak még vele 2 hetet mert ő a jövőhetet korainak tartja. Tudom, hogy általánosságban a 24. héten szokták, de most nem tudom, hogy mikor mennyek. Ti mikor végeztettétek el a vizsgálatokat? Előre is köszi!
2012. aug. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a 26. héten voltam, az orvosom azt mondta, h a 24., 25. és 26. hét a legideálisabb.
2012. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

24-28 hét között végzik.

Akkor menj, amikor az orvosod küld. Lehet, hogy úgy gondolja, talán nem pontos a számítás, és még fiatalabb terhes is lehetsz, vagy egyéb okból látja így jónak. Csináld, ahogy mondja, a védőnővel ne foglalkozz. (Legalábbis orvosi kérdésekben semmiképp)

2012. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van. Én egyébként a 24+1. héten voltam. Halgass az orvosodra, úgyis ő fogja adni a beutalót.
2012. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22-28. hétig bármikor lehet, nincs jelentősége, 32 hetesen úgyis lesz még 1x!
2012. aug. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 23. héten volta, engem akkor küldtek... Semmi gond nem volt, ott sem mondták, hogy mit keresek én ott 23 hetesen?


26 hkm

2012. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

32 hetesen még egyszer??

Csak akkor van kontroll, ha gond van a cukorral, egyébként nincs.

2012. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem Magyarországon él, aki írta, az lehet még. (Mármint a 32 hetes terhelést)
2012. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!