Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vákuum, fogó. Hasonló eljáráso...

Vákuum, fogó. Hasonló eljárások. Van olyan, akiknek alkalmazni kellett szülés során?

Figyelt kérdés
Írnátok róla hogyan, miért alakult így? Babátok nem "sínylette" meg? Fejecskéje "vissza gömbölyödött"?
2012. aug. 7. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogóval segítették ki a babát,mert visszahúzta a köldökzsinór. Nincs semmi baja, fején egyáltalán nem látszott már akkor sem semmi.Most 2 hónapos.
2012. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vákuummal született a lányom, mert nem fért ki, nagyon nehezen tágultam, és elgyengült a végére a szívhangja. Elfáradt ő is, én is, úgyhogy a doki mondta, hogy nyomjak egy utolsó nagyot, és kihúzta. Ha nem sikerült volna, azonnali császárt csinált volna.
2012. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas ebben,de ma már biztos fejlett ebben is az orvostudomány...

Nagymamámnak közel 60 éve az első kisfiánál fogót alkalmaztak,és összezúzták a fejét:(2 hónaposan halt meg,de addig is csak vegetált.

2012. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első babám vákummal született. Utólag (2 évre rá) tudtam meg, mert nem volt benne semmilyen papirunkban, hogy a baba elakadt a szülőcsatornában, amiatt.

Igazából még vajúdtam, tolófájásom nem volt, és nem tudtam kinyomni, de a szívhangja már leesett. A feje nem lett csúcsos, rögtön inkubátorba tették, igazából én sínylettem meg az egészet, mert nekem senki nem mondott semmit, csak sírtam a baba mellett, és nem tudtam, mi a baj.

Egyébként most már 2 éves múlt, az értelmi képességeivel nincsen semmi baj, és nagyon szép gyerek. Szerencsénk volt.

2012. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lanyom 3 eves. Anno 2 hettel tulhordtam, csordogalo magzatvizzel 4 nap utan inditottak a szulest, azt is ketszer. NEm tagultam, elajultam, vakummal szedtek ki, mert leesett a szivhang. En mar nem emlekszem, elaltattak, meg vert adtak, a lanyomat csak orakkal kesobb lathattam. Fekete volt es torz.

Szerencsere nem lett semmi baja, teljsen egeszseges. (en szakadtam mindenhol, egy honapig nem tudtam rendesen ulni. )

Majdnem ott maradtunk mindketten, fajdalomcsillapitot nem kaptam, a furdoben ketszer elajultam, a ferjem szedett ossze apolono hijan. Mindez kulfoldon tortent.

Ezert is nem kell szidni a magyar kozellatast.

2012. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem voltak túl biztatóak...:(
2012. aug. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!