Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes vagyok. Reggel tiszta...

28hetes vagyok. Reggel tiszta bugyi felvétele után 5-10 perccel, már egy jó 2 cmátmérőjű nedvesség volt a bugyimban. Csere+tisztasági betét, most megint. A magzatvizem szivárog vagy folyásom van?

Figyelt kérdés

vagy nagyon folyásom van, vagy szivárog a magzatvíz.

nincs színe se szaga.


2008. máj. 9. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kb 1 hónapja nekem is erős folyásom van. Én is megijedtem, hogy hátha magzatvíz, de az orvos azt mondta, hogy csak folyás és minden rendben. Mindenesetre azért beszélj az orvosoddal, reméljük csak folyás.

30 hetes kismami

2008. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj,nekem a terhesség elejétől folyásom van.Én ha megyek valahová tisztaságibetéttel indulok el.Addig míg nincs szine,szaga teljessen normális,az orvosom szerint.Sajnos nekem mostmár néha olyan erős hogy napközben a nincs betétem,akkor 3 alkalommal cserélek fehérneműt.Boldog babavárást.üdv 35 hetes kismama
2008. máj. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen folyásom terhesség alatt, ez normális, de azért említsd meg az orvosodnak. Megnézi, hogy zárt-e a méhszáj és kész.
2008. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, kedvesek vagyok, hogy így nyugtattok.a nap folyamán már nem volt ilyen problémám:D

boldog babavárást neketek is

2008. máj. 9. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!