Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én vagyok csak ilyen bolond?...

Én vagyok csak ilyen bolond? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap megnézegetem a kislányunknak eddig vett holmikat: bodykat, rugikat, kisnadrágokat, overált, kiscipőt, a játékokat (zenélő, csörgő, rágóka...), az ágyneműgarnitúrát... Imádom őket nézegetni, hajtogatni, már alig várom, hogy a pocakomban rugdalózó csöppséget a karjaimban tarthassam.
2012. aug. 10. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, mindenki volt így.
2012. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. babánál igen:)

2. babánál nemigen volt időm a 2 éves fiam mellett, plusz a 37. héten bejelentette apa, hogy elveszítette az állását. Meg is szültem, így nem volt időm szagolgatni a babaruhákat és pakolászni.

De azóta már rendbejött minden:)

Boldog babavárást!

2012. aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen, elfelejtettem odaírni, hogy első baba :)
2012. aug. 10. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő van még hátra addig. Első babánál nálam is így volt, most megint állapotos vagyok. Nem lesz időm nézegetni. :) Meg kicsit unalmas is lenne ugyanazokat. Az első lány, ha ez most fiú lesz, akkor vennem kell ezt azt, meg azért rózsaszín fodrosat nem adnék rá, de sárga, fehér bodyt simán:)
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
26+3 hetes vagyok
2012. aug. 10. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nem vagy bolond, vagy ha mégis, akkor nem vagy egyedül.:) Én is most várom az első babámat, és szinte egész nap eltudnám nézegetni a babaholmikat.

28hkm

2012. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül... :)
2012. aug. 10. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fordítva vagyok, bár 1 éves korára szinte már felöltöztettem annyi jó ruhát kifogtam teszveszen, de mégsem nézegetem csak akkor amikor megvettem. A szobájába se nagyon megyek be, nekem úgy rosszabb. Alig várom már ,hogy kint legyen és rossz látni az üres szobát, ágyat stb. Aztán most már muszáj összeszednem magam ,mert el kell kezdenem kimosni ,vasalni stb. 31hkm
2012. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
huhh, nézegessed amíg időd van rá, mert hamarosan WC-re nem tudsz majd kimenni nyugiban... :-)))
2012. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, természetes dolog, sőt alig vártam, hogy anyósoméknak megmutassam, továbbmegyek, mivel anyukám vidéken él, neki lefényképeztem a holmikat, mindent, és úgy mutattam meg.
2012. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!