Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhes vagyok? (a többi...

Lehet terhes vagyok? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Egy hét lenne még a menstruációig,de tegnap este elkezdett pecsételő vérzésem lenni.rózsaszínes barnás és nagyon minimálisan véres is volt tegnap este,mára már nem véres.

Lehet a beágyazódás miatt?Mikor csináljak leghamarabb tesztet?És milyet?



#terhesség #Béágyazodás #barnás vérzés.
2012. aug. 11. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A köv. mensi esedékességének első napja előtt nem érdemes.

Igen, lehetett beágyazódási vérzés is:)

HA nem bírod ki, akkor a köv. mensi első napjáétól vonj vissza 2 napot, akkor csináld. Vagy abból is 2 napot, és akkor, de az nagy eséllyel még nem mutatja ki a kis huncutot:)

2012. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy a beágyazódás miatt volt.

Mindenképpen várd meg a nemvárt napját,és utána érdemes tesztelni!

Szorítok!

Majd írd meg mi lett!

2012. aug. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg a beágyazódás miatt van.Tegnap este apró kis vérdarabok is voltak(bocsi de nem tudom másképp kifejezni magam,lehet hülyén hangzik)De ma reggelre csak a rózsaszínes barnás maradt meg,de csak popsitörlőn látszik,annyira kevés.Akkor a nem várt elött 4nappal ;-)
2012. aug. 11. 14:01
 4/9 A kérdező kommentje:
De nagy az esély rá,hogy valami baj van?
2012. aug. 11. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet terhes vagy, és ha vérdarabok jöttek, az tényleg nem utal jóra! Lehetséges, hogy nagyon korai terhesség és nem tudott jól megtapadni, ha javasolhatok valamit akkor menj el orvoshoz és pihenj!!! Ilyen korai terhességnél még nem biztos, hogy tudnak segíteni, ha vetélésről van szó, maximum progeszteron pótlást adnak, de mást ők se tudnak tenni sajnos.. Mindenesetre jobb ha lát orvos!!

Amúgy alvadt vér volt vagy milyen volt az állaga?? Vagy inkább csak darabos vér???

2012. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak darabos volt,de egy két kis darab(maximum 2mm-es darabok)és ehhez még a rózsaszínes barnás is hozzátársult.

DE az csak az elején volt,most már csak rózsaszínes barnás.Annyira kevés a mennyisége,hogy ki sem folyik igazán.

2012. aug. 11. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Reméljük,hogy nincs baj!

A biztonság kedvéért pihenj sokat,és vigyázz magadra!Sajnos így amíg nem tudni hogy baba van a dologba,bármi lehet.

2012. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is remélem.Pihengetek :-) De jó lenne már minnél hamarabb tudni.
2012. aug. 12. 13:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2012. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!