Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont környékén szúró...

Szeméremcsont környékén szúró alhasi fájdalom? Olyan, mintha kavics lenne ott.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben majdnem minden este van. Ez vajon mi lehet? Ha veszek be magnerotot és kálciumot, akkor elmúlik? Ugye nincs baj?


25 hkm



2012. aug. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tágul minden, hogy a babának legyen helye. Talán elmúlik. de van akinél nem, csak közbe enyhül. a dokidat is kérdezd meg, ha mész.
2012. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah, de baj szerintem nincs, ez normális jelenség, ha egyre gondolunk..
2012. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond, ilyet én is éreztem, valószìnű tágulnak az izmok, vagy a baba is nyomhat vmit.
2012. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül elmúlt magától, csak olyan fura, hogy minden este van. :( A dokim azt mondta, hogy pont ott van egy szalag, ami a méhet a csonthoz kapcsolja és az húzódik...
2012. aug. 12. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!