Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akar ma mocorogni a...

Nem akar ma mocorogni a babám.30 hetes babának mennyit kell mozognia a pociban?

Figyelt kérdés
Ha eszek, vagy ha piszkálom akkor mocorog kicsit, utána pihen. Mennyit kell mozognia egy 30 hetes babának?
2012. aug. 11. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha mozog akkor nincs baj.

de ha mész dokihoz említsd meg neki,nekem a lányom iszonyat keveset mozgott,szinte csak este akkor is nagyon figyelnem kellett,voltam is sokat az ügyeleten,most fiam lesz ő nagyon aktív de még csak 25 hetes vagyok.

tehát szerintem ha mozog akkor nagy baj nem lehet,de az orvos figyelmét felhívnám rá,vagy én csináltam azt is hogy felhívtam a kórházat és rákérdeztem az adott problémámra

2012. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 30 hetes vagyok és nekem éjjel nappal mozog.

Épp most olvastam h legalább 40 percenként meg kell mozduljon.

2012. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vannak nyugisabb napok, akkor kevésbé aktív, és én megijedek. Általában mocorog, ha meg nem, beszélek neki, és felkeltem, piszkálom. Akkor ad életjelet magáról, és alszik tovább. Van persze, hogy meg sem áll. Ma pl. elég aktív volt, az én örömömre.:)
2012. aug. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!