Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes UH-on 2 cisztát...

21 hetes UH-on 2 cisztát leltek a magzatom fejében. Azt mondták, valószínűleg felszívódik. Mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2007. aug. 23. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legelső ultrahangon találtak cisztát, akkor kb 5 hetes terhes voltam. Az orvos azt mondta nem kell vele foglalkozni, persze én azért aggódtam miatta. Utána két héttel meg kellett ismételni az ultrahangot, mert az elsőnél még nem volt szívdobogás, és akkor már nem volt ciszta.

Szerintem a kövtekező ultrahangnál már neked se lesz!

Drukkolok.

2007. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor én is terhes voltam a kisfiammal, kb.úgy 19.hét körül lehettem, neki is a fejében, bal oldalon volt egy ciszta. Aztán a legközelebbi alkalommal, szintén ultrahangos vizsgálatnál kiderült, hogy még nagyobb lett. Két hét elteltével meg kellett ismételni, de utána már nem volt látható. Én rengeteget idegeskedtem és aggódtam, bár nekem is azt mondták, hogy fel fog szívódni, hát így is történt. Úgyhogy csak semmi pánik, mert azt a baba megérzi. Szurkolok azért!
2007. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!