Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szigetszentmiklóson keresek...

Szigetszentmiklóson keresek kedves és megbízható nőgyógyászt. Dr. Szabó Gábort ajánlották. Valaki tud róla valamit?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni? Dr. Szabó Gáborral kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Tudom, hogy keddenként rendel a gyártelepi rendelőben, de gondolom az magánrendelés. Hol van szakrendelése és mikor? Előre is köszi.

28 hetes kismama


2009. júl. 22. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

SZia!

Én nem ismerem, de a védőnőm nekem is őt ajánlotta. Ha jól tudom keddenként rendel a gyári úti sztk-ban.

Üdv

2009. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ja, szerintem az szakrendelés. Meg ha jól emlékszek terhesgondozás déltől van. De azért nézz utánna a biztonság kedvéért :-)
2009. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia! Azt sajnos nem tudom, hogy Gyártelepen hogy rendel, de én hozzá jártam a SOTE I.-re. 20 hetesen mentem hozzá, fel is fogadtam, együtt szültünk, ilyen téren csak pozitívat tudok róla mondani. Szülés után akárhányszor bejött hozzám, csak mondogattam, köszönöm, köszönöm, köszönöm...

Nagyon meg voltam vele elégedve!!!

2009. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki válaszolt. Hát tényleg nem egyszerű a helyzetem. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok már 20 hetes voltam. Tudom, hihetetlen, de semmi jele nem volt, meg is jött rendesen, ráadásul minden tesztem negatív lett. Az orvos azt mondta nem vagyok terhes. Aztán kb. 24 hetesen elmentem egy másik orvoshoz, aki nagyon leszúrt, bár igaza volt, de utána azért jólesett volna egy kis bátorítás, de egy kedves szava sem volt hozzám, és még segítőkésznek sem volt mondható. Ezzel csak azt érte el, hogy már rettegek elmenni orvoshoz, védőnőhöz... Pedig tudom, hogy most bele kell húznom, nagyon sürget az idő. Most már azt sem tudom kihez menjek. Nagyon el vagyok keseredve:(
2009. júl. 24. 12:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkenődve! Keresd fel a Szabó Gábort, szerintem nem fogja átharapni a torkod. Igaz jó sok vizsgálatról lemaradtál, amik fontosak lettek volna, de egy alapos vizsgálat, megértő doki és türelem, aztán minden rendben lesz. Ha gondolod megírom a számát, kérdezd meg, hogy arrafelé hogy rendel. Én tegnap voltam nála a Sote-n a 6 hetes kontrollon, még mindig kedves és megértő. (utolsó voltam)
2009. júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megírnád a telefonszámát? A SOTE-n magánrendelése van? Mennyit szokott kérni?
2009. júl. 27. 10:56
 7/20 anonim ***** válasza:

Szia! Megint én. Elküldtem privátban a számát. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan, a doki bácsit pedig hívd fel, most már ne halogasd, kell egy nőgyógyász!

Boldog babavárást!

2009. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megnyugtattál, tényleg, és most pont erre van szükségem:) Jövő kedden megyek hozzá, nekem egyszerűbb mert közelebb van, és nem kell fizetni:) Remélem tényleg olyan rendes ahogy mondják, rettegek az orvosoktól, a másik egy bunkó, csak cseszegetni tud, OK, igaza van, de most már kár a múlton rágódni, mentsük ami menthető:) A védőnőtől nem félek, ha ő is kioktat, hogy miért nem mentem eddig, semmi köze hozzá, nem is mennék ha nem lenne muszáj... A 4 pecsétet pedig szerintem még be tudom szerezni, legalábbis remélem...
2009. júl. 28. 11:53
 9/20 anonim ***** válasza:

Újra én. Nem lesz semmi gond hidd el, nagyon rendes doki a bácsi. :) Én is 20 hetesen mentem hozzá, mert az előtte levő dokimmal nem értettünk egyet. A szabó Gábor simán "átvett" meg is beszéltük mi volt a gond az előző dokival. Viszont nekem ő nem pecsételt soha a kiskönyvembe, furcsáltam is, hogy miért, de nem kellett aggódnom. Szülés után adott egy igazolást, hogy 9* voltam nála, pedig kb csak 5*.

Kitartás és boldog babavárást!

2009. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szia! Remélem még olvasod. Hát a rettegésnek még mindig nincs vége. Voltam védőnőnél, rendesen kioktatott, hogy miért nem mentem eddig, végigbőgtem a beszélgetést, ez sem igazán érdekelte, legszívesebben nem is mennék többet. Ez egy rémálom. Pedig a szülésig hetente mehetek, különben nem lesz meg a 4 pecsétem. Ráadásul ezzel a gondommal is egyedül maradtam, a párom nem tud elkísérni, pedig nyugodtabb lennék. Csak nehogy idő előtt megszüljek, annyit idegeskedek...:(
2009. aug. 3. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!