Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik magnéziumot szedtek,...

Akik magnéziumot szedtek, mindig pontosan betartjátok az utasítást a bevétellel kapcsolatban? Pl. :Magnerot evés előtt szétrágva, Béres Mg evés után.

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

én magne b6ot szedek, evés után, de csak azért, mert különben megy a hasam tőle. 3x2t kell szednem, a doki azt mondta, hogy osszam el egész napra, az elsőt nagyon korán, az utolsót nagyon későn vegyem be. ha így szedem, akkor rosszul vagyok délelőtt, mert lenyomja az eleve alacsony vérnyomásomat. uh a vassal kezdem, hogy ne legyek rosszul és ebéd után veszem be az első 2 magnéziumot.


sztem tapasztald ki, hogy jó neked és szedd úgy

2012. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül a vasnál vettem figyelembe, hogy evés előtt. Én bérest szedtem, de mivel napi többet,így mikor hogy esett.
2012. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Ma valahogy jobban fáj a hasam és azon gondolkoztam, hogy mindenképpen kell-e enni az egyes bevételeknél, mert úgy szívódik fel jobban vagy csak úgy evés nélkül is bevehetem.
2012. aug. 17. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én Magnerotot szedtem,sosem rágtam szét és nem is figyeltem arra,hogy ettem e lőtte vagy sem.Reggel este vettem be belőle 2-2-t,vagy ha napközbe éreztem hogy fájdogál a hasam,akkor az este csak 1-et a másikat meg délután valamikor.

36hkm

2012. aug. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szétrágtam és evés előtt kapkodtam a magnerotot. Biztosan nem véletlenül van ráírva.
2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, valahogy én is mindig erre gondolok, hogy nem véletlenül írják rá mikor kell bevenni...

Te mennyit szedtél a magnerotból egyébként?

2012. aug. 17. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én napi egy magnerotot szedek és este veszem be a gravidával és a folsavval együtt. Biztos, hogy nem rágnám szét, még a gondolatba is beleborzongok, hogy gyógyszert szétrágjak, hiába van ráírva, hogy így kell... De nem hiszem, hogy én csinálom jól. :)
2012. aug. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy rá van írva, egy hétig 3x2, majd 3x1, aztán mikor durván keményedtem, volt, hogy akkor is 2.t.
2012. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem mindig sikerül pont kaja után bevennem, így ahogy esik! az elsőt mindig reggeli után, az utolsó vacsit után veszem be, de a délit nem mindig sikerül ebéd utánra időzíteni :)
2012. aug. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!