Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kérjem fel a doktoromat...

Hogyan kérjem fel a doktoromat, hogy segítsen a szülésnél? Még csak 6 hónapja ismerem, azaz azóta, mióta állapotos vagyok. Így nem sokszor találkoztunk. De még mindig őt ismerem a legjobban. Hogy illik megkérni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

mi ilyesmit mondtunk: "Szeretnénk doktor Úrat megkérni, hogy vezesse le a szülést. Doktor Úrnál szeretnénk szülni". erre Ő rögtön mondta, hogy ez természetes, beleegyezik.


ennyi volt.

2009. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is azóta van magán dokim mióta babás vagyok.Sőt 16 hetesen orvost váltottam és az új dokimat sem ismertem korábban.

Valahogy én is úgy kértem meg a dokit ahogy az első válaszoló írta.A dokik valahogy természetesnek veszik azt hogyha hozzá jársz akkor nála is akarsz szülni.

Én valami ilyesmi mondtam: "Dr. Úr megoldható,hogy a szülésnél jelen legyen?" Válasza: "Természetesen"

Csak nekünk fura ilyet kérni, nekik ez minden napos.

Boldog Babavárást!

37 hetes

2009. júl. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szülésnél számíthatsz e rá?:-)ennyi elég is
2009. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondtam neki, hogy szeretném, hogy jelen legyen mikor világra hozom a gyermekem és ő mondta, hogy ez természetes hiszen hozzá járok a terhesség elejétől fogva.
2009. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!