Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon kiborultam ma, és az...

Nagyon kiborultam ma, és az egész családdal összevesztem, nagyon. Egész délután sírtam, nagyon megbántottak. Amíg kiabáltunk egymással( ami nem jellemző) a hasam végig kő kemény volt (pedig soha nem szokott az lenni). Lesz baja a babának?

Figyelt kérdés
Viszont terhességi cukros vagyok,hónapok óta diétázok.Idáig minden oké volt,most viszont az ideg úgy felvitte a cukromat,hogy már a vacsora előtti értékem 5.3 volt,ugyhogy most vacsorázni sem merek,mert szerintem utána nagyon magas lenne.Most ha kimarad a vacsi,ez miatt+az óriás balhé miatt nem lesz baj a babával,vagy lehet?? 34hetes kismama
2008. máj. 10. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj - de hosszú távon azért próbáld meg ezt mérsékelni. Nem valószínű, hogy mindenki a környezetedben hirtelen megváltozott, ugye? Sokkal valószínűbb, hogy TE változtál meg, a hormonjaid miatt. Próbálj meg odafigyelni... és olvass itt kicsit vissza, mert már volt erről szó.
2008. máj. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
a kedves családod menjen a fenébe. akkor sem szabadna belevonniuk téged a vitába, ha te okozod. 5.3 cukorra nyugodtan vacsorázz, csak kenyeret ne nagyon egyél.Feküdj le pihenni, és ha attól nyugodtabb vagy ne szólj holnapig senkihez. Hidd el elgondolkodnak mit is csináltak.Vigyázz magadra, és ha ilyen van menj csak el otthonról gyalog és ha azt gondolod vége akkor menj haza: Hívd fel a figyelmüket, hogy ez nektek nem jó. Remélem azért nem volt komoly az ügyetek!
2008. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos átmenetileg anyósoméknál vagyok(a férjem vidéken dolgozik jövő hétig),és igazából nem velem volt a baj,hanem a 3éves lányomba kötöttek bele eléggé,én meg ezt nem hagytam,és ebből pattant ki a balhé,de úgy ahogy még sosem.És a baba azóta is nagyon rudos,a hasam feszül,és még sosem mértem idáig 5.3 étkezés előtti cukrot sem a hónapok alatt.Eddig mindig 4.0-4,5közt voltak ezek az értékek is...
2008. máj. 10. 19:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg az anyósodnak, hogy ha szülni mész akkor reméled nem viselkedik így a 3 évessel. mondd hogy nem akarsz veszekedni, de egy 3 éves gyereknek elég baj hogy nincs ott az apja , meg még nehéz lesz neki a kicsit is megszokni, hogy nem csak ő van. nehogy már még a nagymama is őt bántsa!

Védd csak meg a gyerekeidet, ha egy mód van rá sürgösen költözzetek külön. sajnos nehéz, nekem is az , de tiszta nyugalom van.jaj, azért drukkolok hogy rendbe legyen minden.

2008. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is diabos vagyok,de nyugodtan vacsizz ,mert ettől csak rosszabb lesz ha nem adsz neki tápanyagot és te sem fogsz rendesen pihenni.nem ezen fog mulni,hogy a baba egészséges lesz e,hogy most ezsel e vagy sem.

Az anyósodékat nem értem,de végül is muszáj nektek most ott lenni?Nem tudnak a szüleid segíteni esetleg?

nekem is elég furi az apósom,igaz még nincs gyerekem-most várom,de én biztos,ha egyszer kioktatna nem adnám oda többet hosszú távra neki a babát.Vnném a szüleimhez-bár én elég kemény fejű vagyok ilyen szempontból.Mindne esetre elég szomorú,hogy az anyósod sem veszi fegyelembe a helyzetedet.Amúgy ha idegesebb vagyok nekem is nagyon bekeményedik a hasam és alig akar mozogni a baba.Sztem ha rugdos akkor semm baj,simogasd sokat,hogy érezze vele vagy.30hetes kismama

2008. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!