Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől KELL folyamato...

Ketteske kérdése:

Hányadik héttől KELL folyamatosan (napi szinten) érezni a magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nincs megírva,én a 21.héttől folyamatosan érzem,de ez én vagyok. Mindenki más adottságokkal rendelkezik,mindenkinél máskor mozdul meg a baba,máskortól érzi állandóan..
2012. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 20ik héttől érzem minden nap, és a 26ik héttől már elég erőteljesen... most meg már.... :)



33hkm

2012. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 16. héttől érzem minden nap, és első baba. De azért huszadik hét után már "illik" érezni. De sok minden befolyásolja, pl a méhlepény melső falon fekszik-e...
2012. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 19hetessen mondta a védönö hogy mostmár figyeljem hogy minden nap mozogjon.
2012. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17 hetes kora óta mozog a pindur, de nem minden nap, 1-1 napokat még kihagy, ha épp lustibb, akkor hozza anyura a frászt :)
2012. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!