Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kismama masszazs mennyire...

A kismama masszazs mennyire hatasos? Ha faj a hatam, vszinu, h a nagyon nagyra not cicik miatt is, erdemes felkeresnem egy ilyen jellegu szakembert?

Figyelt kérdés

Ha esetleg tud vki Hidegkut es kornyeken ilyen masszort,akkor legyszi irjatok elerhetoseget hozza.

Koszonom szepen

23 hetes kismama


2008. máj. 11. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hidegkúti vagyok :) én a stop shop-ba jártam/járok a tai masszázs szalonba. csináltak nekem kismamamasszázst ott, isteni!!!! csak ajánlani tudom!

Ha van kedved írj privátba, szívesen beszélgetnék környékbeli kismamával :)

sok boldogságot!

2008. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok irni priviben,mert nem adja ezt a lehetoseget.Irj nekem es szivesen beszelgetek En is veled.Koszonom a valaszodat.
2008. máj. 12. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!