Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 7. hétben a...

Most vagyok 7. hétben a második terhességemmel és már most rosszabb minden. Éjjel-nappal csak hányok és így persze majdnem minden kijön belőlem. Fogytam is. Javasolták a MagneB6-ot, kekszet. De nem vált be. Valakinek még van ötlete, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár velem ilyen nem volt,de van pár dolog,amit olvastam ezzel kapcsolatban:


Ha van olyan,amit kívánsz,akkor egyél abból-állítólag az a kismamákban marad. A magne b6 nem hányásra van kitalálva,sima b6-ot kellene szedned! A kekszet sem mindegy hogyan eszed! Mielőtt felkelsz az ágyból,1-2 kekszet egyél meg,majd pl fél óránként egy kevés kekszet. Ez nem terheli meg a gyomrod! Ha lemegy a banán,az is gyomor nyugtató hatású!

Van,akinek a kóla hozta a megváltást. Bármilyen vitamin megy le a torkodon,soha nem üres gyomorra menjen!! Igyál amennyit tudsz,cukros folyadékot- a tea a legjobb,az nem bolygatja meg a gyomrod!


Remélem tudtam segíteni!!


Tünetmentes boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,16hkm

2012. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a negyedik terhességem de az előző három együtt nem volt annyi panasszal mint ez 10 hetes vagyok, volt pár nap amikor ha ránéztem bármire akkor is hányingerem lett semmit nem tudtam enni, mikor 3 napja ez volt azt mondta a védőnő nyugodtan vegyek be egy dedalont, az hatott kicsit jobban lettem tudtam enni. Mást sztem nem tudsz csinálni. Pár hét és jobb lesz gondolj erre:-)
2012. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Remélem valamelyik majd segít!
2012. aug. 24. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok....visszajött a hányinger szinte semmit nem tudtam ma legyűrni, reggel egy deci narancslével kezdtem ami a vitaminnal együtt ki is jött. Pocsékul vagyok semmi erőm.
2012. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt mindegyik terhességem, 4dik héttől hánytam ,injekcióba kaptam a b6-ot,illetve deadalon kúpot kaptam. Kórház lett a vége és kiszáradás..Infuzió,injekció 16dik hétig,a 21dik hétre jöttem rendbe. A harmadiknál már okosabb voltam,ettem,ha kijött akkor is ,vmi akkor is bent marad,ha nem eszel a gyomorsavtól még rosszabb lesz. K vitamint is lehetne pótolni (banán,kelkáposzta). Érdemes nézetni a vizeletben az acetont. Kitartás ! Folyadék hidegen és kortyokban.
2012. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Találtam vmit amitől nincs hányingerem! Jégkrém banánnal hú de jó! A 3. bögrével eszem és nincs tőle hányingerem, próbáld ki!
2012. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!