Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lanyos poci rejthet fiu...

Lanyos poci rejthet fiu babat? Azt tudom, hogy hegyes pociban lehrt kislany de ez forditva is igaz? Vagy ritkabban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy rejthet :) ez a pocak forma leginkább csak babona, stb. PErsze a legtöbb esetben bejön, de nem készpénz.


Nekem tipikus csúcsos, fiús hasam van :)


33hkm

2012. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Én úgy tudom, hogy a hegyes has fúra utal. Hegyes hasam volt és fiam született.
2012. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A sógornőmnek mindkét terhességnél kerek pocija volt. Az egyik lány lett, a másik fiú!


Nekem mindkétszer hegyes volt, két kislányom van! :D

2012. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen pociban lehet bármilyen baba.

Népi megfigyelésekre alapszik, hogy hegyes has fiú, laposabb-kerekebb has lány. De a népi megfigyelés nem tudomány. Nem zárja ki, hogy lányos pocakban fiú bújjon meg.

2012. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen pont fordítva van a hegyes poci fiú kerek a lány!De sztem is babona! Az első babámmal tipikus kerek "lányos" hasam volt! Most inkább más a formája kereknek sem mondhatnánk igazán de csúcsosnak sem vegyes! Lány lesz megint :)
2012. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
az en hasam egyaltalan nem hegyes inkabb lapitott, es fiam lesz.
2012. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Remélem nagyobb élvezet nem is éri azt aki lepontozott...tényleg iszonyú nagy szörnyűséget írhattam.
2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
12%
Akár alien lárvát is rejthet.
2012. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Baromság, nincs ilyen hogy fiús meg lányos pocak.

Kinek milyen az alkata, és épp hogyan nő bent a baba, minden ezektől függ, nem a baba nemétől.

2012. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok a valaszokat,hat nekem meg eleg picike a hasam mert meg csak 12 hetes vagyok,de ah elnezem ez lapos es szeles lesz,es minden vagyam,hogy kislanyom legyen,ne ertsetek felre a fiu babanak is ugyan ugy orulnek csak egesseges legyen.:-) remelem jovo honapba kiderul.es a megerzes nalatok bejott? Vagy annyira akarom,hogy azt hiszem,hogy erzem? Mar en sem tudom!:)
2012. aug. 24. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!