Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pcos lányok, a terhesség...

Pcos lányok, a terhesség alatt csökken a túlzott szőrnövekedés mértéke?

Figyelt kérdés
Sikerült teherbeesnem, és érdekelne, hogy halványul/ritkul- e a szőr, ott ahol nem is kéne lennie ( comb belső és hátsó oldala, köldök alatt, stb...)

2012. aug. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :) Plusz! Egy kérdés: Gyógyszer mellett estél teherbe?Ha igen mit szedtél?Ha nem akkor hogyan sikerült? GRATULÁLOK. Hanyadik hétben vagy?
2012. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Második clostys ciklusban, a ciklus 32.napján volt peteérésem :) Már azt hittük a dokival, h ujra Norcoluttal kell majd meghozni a menzit, mert hogy mar nemigen varhato ovuláció. De nem szedtem be a Norc- ot, mert nyaralni mentunk es nem akartam menzit, viszont mire hazajottem, mar pozitiv lett a teszt. Meg csak a 6 hetes vagyok.

Ja es en nagyon kis mennyiseget szedtem a clostybol, csak 5x1- et. A cisztaimat pedig kizarolag tornaval es dietaval tuntettem el 4 honap alatt.

2012. aug. 24. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!


nekem az első két terhességemnél kb a 4. hónaptól teljesen eltűnt a szőr rólam..majd szülés utána menstruáció után szépen lassan vissza..

most is babás vagyok.8 hetes..most kíváncsi vagyok h eltűnik e a szőr:)

2012. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És Te is pcos voltál? Tinikorom óta bajlódom a szőrökkel, remélem talán majd most eltűnnek, ha nem is örökre.( ráadásul csak borotvalni tudom, mert minden mástól benő vagy begyullad:( )
2012. aug. 24. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt el.. 19. hétben vagyok. :/
2012. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok


igen pcos voltam és vagyok..még mindig Meforal 850est szedek..napi 3x.

2012. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!