Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megírnátok nekem, h magzatvíz...

Megírnátok nekem, h magzatvíz vizsgálatot mikor végeznek?

Figyelt kérdés
Csak túlhordás esetén,vagy minden héten a vége felé mint az NST-t? És fáj?
2012. aug. 24. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

itt szolnokon csak túlhordás esetén a 38. hét után hetente

40 hét után kétnaponta

nekem eléggé fájt, és úgy hallottam ott ahogy beszélgettem anyukákkal hogy nekik is fájt,

ez több mint kellemetlen és én utána mindig véreztem de a doki szerint ez normális

2012. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk a 40.hét után mindennap. és hát én sem voltam oda érte..,én is véreztem utána
2012. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 40+5 hetes voltam, amikor csinálták. Két nappal később szintén. Nekem nem fájt, inkább csak kellemetlen volt. Nem is véreztem utána, csak a vizsgálatot követően mikor le akartam jönni az ágyról, mindkétszer szédültem egy kicsit.
2012. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a betöltött 40. hét után csinálták kétnaponta. Egyik nap NST, másik nap magzatvízvizsgálat. Nekem nem fájt, egy rákszűréshez tudnám hasonlítani. Bár sok mindenkitől hallottam hogy eléggé fájdalmas.
2012. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!