Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma lett pozitív a terhességi...

Ma lett pozitív a terhességi tesztem (31. ciklusnap). Mikor menjek orvoshoz? Ultrahanggal vizsgál vagy kézzel?

Figyelt kérdés
Ha az orvosomnál nincs ultrahang, akkor hogy állapítja meg a terhességet?
2012. aug. 26. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elküld a kórháza ultrahangra- ott hüvelyi ultrahanggal megvizsgálnak és megmondják hány hetes vagy.


Gratulálok :)


34hkm

2012. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Varj ket hetet, es akkor mar valoszinuleg latszani fog a baba is, meg lesz szivpulzalasa is:) ha hamarabb mesz, akkor csak petezsak lesz, es vissza fog hivni az orvos, izgulhatsz, hogy kovetkezore lesz e szivpulzalas. Igy eg a csak ket het mulva esz, akkor mar lesz:)))

Gratulalok!

Csinal huvelyi ultrahangot, meg kezzel s megvizsgal:)


23 hetes kismami

2012. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még. Én mikor már 2 hetet késett és már megundorodtam a kávétól akkor teszteltem pozitívat és 22.re kaptam időpontot. Doki nem is foglalkozott velem egyből átküldött uh-ra. És ott kiderült hogy már 7hetes 3napos voltam szívhanggal. :)
2012. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7+2 hetesen voltam először, akkor a doki csak kérdezett, majd közölte hogy 2 nap múlva jöjjek vissza UH-ra. akkor volt 7+4 hetes a pici, már szívhangot is hallgathattam :) akkor már 5 hete hogy késett a mensim
2012. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!