Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrvérzés normális?

Orrvérzés normális?

Figyelt kérdés

úgy hallottam igen. de mitől lehet?

általában tüsszentés után ered el, gondolom elpattan egy ér. eddig egyáltalán nem voltam orrvérzős, ezért furcsállom.


2012. aug. 27. 10:14
 1/6 A kérdező kommentje:
14 hetes kismama vagyok.
2012. aug. 27. 10:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt! Nem tudom mitől, de egy párszor orrfújás után véres volt a zsepi.
2012. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) tanulmányozom :)
2012. aug. 27. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt telyesen normális jelenség az orrvérzés, és a hormonális vérböség okozza legtöbb esetben, nem kell megilyedni, feküdj hátra és mikor elmúlt igyál egy magnéziumot (vízben oldodó )
2012. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Az első két terhességem mindegyikénél. Néha csak magától ?eleredt. De néha úgy, hogy alig akart elállni. Sok C-vitamint mondtak akkor nekem. Már nem emlékszem a nevére a gyógyszernek. Ahogy megszülettek a lányok, elmúlt.
2012. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!