Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan gondom lenne hogy...

Cs.dóraa kérdése:

Olyan gondom lenne hogy tavaly volt 1 terhesség megszakításom a 13hétben, mert kiderült hogy a baba nem egészséges. Most úgy néz ki újra babát várok és félek. Volt már valaki így és a másik babája egészséges lett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veled történt. Nekem missed ab. volt 9 hetesen mert nem volt szívhang rá 2 hónapra újra babás lettem és egy egészséges kisfiam született aki lassan 10 hónapos. Nem ugyan az mint neked volt, de a lényeg az hogy próbálj meg pozitívan gondolkodni tudom,hogy nehéz lessz de segíteni fog. Én valahol mélyen nagyon féltem, hogy baj lessz de mindig elhessegetem a rossz gondolatokat és olyankor arra gondoltam milyen csodás érzés lessz a karomban tartani a kis csöppséget.
2012. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagynényémnek először ötödik hónapban meghalt a baba,rá 1 évre majdnem 7 hónaposan meg kellett szülnie és meghalt közben,mert megnyilt a gyomra,és a mája dupla akkora volt mint a feje,mindenképp meghalt volna szülés közben.

Nem akart többet próbálkozni,óvszer mellett mégis terhes lett,hétvégén ötödik szülinapját ünnepeltük a kisfiának,makk egészséges.

De végigrettegte a terhességet.

2012. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt először 2 vetélésem, majd született egy teljesen egészséges kislányom, aki most 2,5 éves. Tavaly augusztusban szintén a 13. hétben volt egy terhesség megszakításom mert nem volt egészséges. Most 36 hetes babás vagyok eddig minden rendben van. Voltam amniocentézisen is, ott is mindent rendben találtak. Nagyon féltem én is főleg az elején. De miután az amnio is rendben volt, teljesen megnyugodtam. Nyugi, minden rendben lesz nálatok is!!! Szurkolok!!!!
2012. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden köszönöm a válaszokat,próbálok pozitívan gondolkodni és bízom a legjobbakban.Aki most vár babát annak gratulálok..
2012. aug. 27. 17:48
 5/5 Félőske22 válasza:
Szia! Én májusban szültem beteg babót és most 8 hetes vagyok, holnap megyek dokihoz. De én is ettől parázok nagyon...holnap megírom mi volt, remélem pozitívat tudok mondani és bíztatni tudlak:)
2012. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!